Zifèi. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zingt zondag 17 oktober om 9.15 uur i.pv. de vierde zondag "de Suttermis" en de liederen, blaadjes: 69-48-47-84-38. Maandag 18 oktober om 20.15 uur repetitie in de kerk met het Vredepeelkoor. KIENEN. Woensdag 20 oktober is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. Samen-Zorgwerk. Steeds vaker wensen ongeneeslijke zieken dc laatste periode van hun leven door te brengen in hun eigen vertrouwde omgeving. Voor de naaste verzorging vaak een zware opgave en soms nauwelijks vol te houden.De organisatie Vrijwillige Terminale Zorg - Noordelijk Noord Limburg kan u daarbij hulp bieden door praktische ondersteuning. Voor de te bieden hulp zijn de wensen van de zieke en zijn/haar naaste omgeving het uitgangspunt, overdag maar ook in de avond en de nacht. Folders met ruime omschrijving CIP, tel 542120 of rechtstreeks Vrijwillige Terminale Zorg, tel. 512412. BILJARTEN r Uitslagen Federatie-competitie: week 41 Hegesom 1-Yssclsteyn 1 7-2 k Grubbenvorst 6-Ysselsteyn 4 4-5 Oirlo 3-Ysselsteyn 2 9-0 Ysselsteyn 5-Kemphaan 9 0-9 Ysselsteyn 3-UVB 2 5-4 Spreuk van de week: "Wie bang is voor kritiek van de mensen zal nooit in staat zijn iets waardevols en duurzaams te doen" KBO Muziekvereniging de Peelklank Repetitieschema fanfare Vorige week zijn er repetitieschema's uitgedeeld met daarop de reguliere repetities en de extra repetities ter voorbereiding op "the Night of Pop and Classicsop 19 en 20 november. Heb je zo'n schema nog niet ontvangen vraag er dan even naar bij Hans Michels. Let op: De extra repetitie van morgen, zaterdag 16 oktober, begint om 19.00 uur. Dit in afwijking van het repetitieschema. De repetitie van as. maandag 18 oktober is van 20.00 uur tot 22.30 uur. Leden graag tijdig aanwezig om mee te helpen met het klaarzetten van de stoelen. Op het repetitieschema zijn tevens de uit te voeren werken voorzien van een nummer. Voor een vlot verloop van de repetities vragen wij dc leden thuis deze nummers op de partijen te schrijven, zodat je ze gemakkelijk terug kunt vinden. Een verzoek aan de leden: vraag thuis even na op welke datum (vrijdag 19 november ot zaterdag 20 november) je partner of je vader/moeder kan helpen. Geef dit dan even door aan Rob Janssen. Denk er ook aan om de sponsorformulieren uiterlijk maandag 18 oktober as. in te leveren bij Eric Michels. Jeuedfanfare Rijden op vrijdag 15 oktober: Tom Wilmsen, Stefanie Romme en Lea Hendriks. Eerste concert van de nieuwe jeugdleden: Op vrijdag 22 oktober zullen we in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn een concert geven. We beginnen om 18.15 uur met een repetitie (waar iedereen ook al naar mag luisteren) en zullen om 19.00 uur aan het "concert" beginnen. Een mooie kans om onze nieuwe jeugdleden te horen spelen. Aan dit concert zullen ook de jeugdleden van JES hun steentje bijdragen. Dit mag je niet missen. Dus familieleden, vrienden en vriendinnen, kom luisteren op 22 oktober in de Smelehof. Het concert zal om 19.30 uur afgelopen zijn, dus ook erg jonge muziekliefhebbers zijn van harte welkom. Jeugdleden denk aan het uniform op vrijdag 22 oktober: blauwe spijkerbroek en een witte blouse. M Zii Actief afd. Ysselsteyn .Ti Oriëntatietocht urieniarteiucm TEF F Maandag 18 oktober is de oriëntatietocht. De eerste groep kan vertrekken om 19.30 uur bij Cafetaria Thielen Kennedyplein in Venray. We wensen iedereen een fijne tocht. Kienen Dinsdag 19 oktober is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4