SV Ysselsteyn 75 jaar In het weekend van 6 en 7 november zijn er geen voetbal- en kortbalwedstrijden ivm de festiviteiten rondom 75 jaar SVY. Win een Mountainbike Tot en met 15 oktober wordt er rondgegaan door vrijwilligers met de kalender, passepartout en de poster. Met de poster kunnen prijzen gewonnen worden. Hang de programma-poster voor het raam (met het grote logo aan de buitenkant) en maak 3 weken kans op een prijs. De hoofdprijs is een mountainbike In de weken 43,44 en 45 wordt er wekelijks in het begin van de week een winnaar vastgesteld. Christel Derckx zal onder toezicht volstrekt willekeurig een huisnummer in Ysselsteyn aanwijzen. Indien dit huis een programma-poster zichtbaar voor de raam heeft hangen dan is dat de winnaar van die betreffende week. De winnaar wordt in het YNB van respectievelijk week 43,44 en 45 bekend gemaakt. De prijzen als volgt: Week 43 levensmiddelpakket twv 45 euro gesponsord door Cl000 Week 44 cadeaubonnen winkel Boerenbond twv 50 euro gesponsord door Boerenbond Ysselsteyn. Week 45: Mountainbike type Merida Cruise 5.5 twv 399 euro gesponsord door Bidec, stukadoor, tegel en sanitair bedrijf te Deurne. Het feestprogramma is inmiddels bekend, echter onderstaand zijn twee onderdelen nader toegelicht. Dag van de jeugd Op zaterdag 6 november is er veel amusement met sport en spellen voor de gehele jeugd van Ysselsteyn en buitendorpse jeugdleden van SV Ysselsteyn met een leeftijd van ca. 4 jaar t/m ca. 16 jaar. Men hoeft zich niet aan te melden, muv de Rabo- voetvolley toernooi, zie onderstaand. Het programma is als volgt: Start 11.30 uur met een ballonnenwedstrijd op het sportpark. Daarna gaan we gezamenlijk naar de feesthal, waar diverse entertainers jullie zullen vermaken. Er zijn optredens van onze eigen K3, Bob de Bouwer en we hebben een Kabouter Plop Show. Vermaak en amusement is wat jullie krijgen deze dag. Een springkussen, haar styling, make-up, schminken en nog veel meer. Kom en laat je verrassen Voor de voetballers van de D t/m B is er een Rabo-Voetvolley toernooi georganiseerd. Hiervoor moet men zich opgeven. Meer informatie hierover krijgen jullie via de leiders. Op deze middag is er speciaal voor jullie een kinderkraam. Lekker eten en drinken voor speciale kinderprijzen. Rond 15.30 is het programma afgelopen. Dus kom en beleef het met ons mee, want dit is een dag die je niet wilt missen!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11