SENIOREN Dart- en rikavonden H.H. tennisliefhebbers, Het buitenseizoen loopt zo langzamerhand weer ten einde en om die lange, donkere winter beter door te komen heeft T.V.Y. besloten om een drietal rik en dart avonden te organiseren. De datums zijn 29 oktober, 12 november en 26 november, aanvangstijdstip is om 20.00 uur. Ysselsteyn Je kunt je voor een, twee of alle drie de avonden opgeven met een introducé (partner, familie of vriend(in)Iedere avond word afgesloten met een leuke dagprijs voor de winnaar bij het darten en de winnaar bij het rikken. Degene die minimaal twee avonden meedoet met rikken of darten maakt kans op een leuke prijs namelijk een Bavaria thuis tapinstallatie. Deze wordt verloot op de laatste avond. Inschrijfgeld per avond 2,- per persoon. Opgave voor de eerste avond uiterlijk voor 17 oktober bij: Theo Nellen Tel. 0478-511317 of Wim de Wit Tel. 0478-545035 Vrliwilliqereavond Op zaterdag 11 december hebben we onze jaarlijkse feestavond voor alle vrijwilligers binnen onze vereniging. Deze avond mag je beslist niet missen, dus noteer alvast deze datum in je agenda. JUNIOREN Herfsttoernooi Hallo jongens en meisjes, Maandag 25 oktober (herfstvakantie) spelen we het herfsttoernooi in Leunen en Oostrum. Dit is een gezellig en leerzaam toernooi. Je speelt tegen leeftijdgenootjes uit andere kerkdorpen, twee tegen twee. Je kunt je opgeven met partner tot en met maandag 4 oktober. Wil je meedoen of heb je nog vragen, bel dan naar Lianne tel: 541753 Afsluitinastoernooi 26 september Afgelopen zondag is, na een lang maar fijn seizoen, het afsluitingstoernooi gespeeld. Het was een gezellige, leuke dag met een groot sportief karakter. Onder goede weersomstandigheden hebben maar liefst 53 jeugdleden deelgenomen, voor de jongste onder hen had de organisatie leuke spellen georganiseerd. Bij de oudere jeugd waren er diverse jeugdleden die hun laatste jeugdtoernooi mee gespeeld hebben omdat zij vanaf volgende jaar het tennisleven van de senioren moeilijk gaan maken. De winnaars zijn alle jeugdleden die mee gespeeld hebben. Na afloop had de organisatie voor lekkere broodjes knak gezorgd. We hopen dat jullie net zo genoten hebben als de organisatie en we zien jullie dan ook graag volgende seizoen weer terug op de tennisbaan, want speeiplezier is tennis staat voorop. De jeugdcommissie. HBS "Ons Genoegen" Indoorcometitie De eerste indoorcompetitie is alweer achter de rug. Ook de jeugd en aspiranten kwamen weer in aktie. Hier de uitslag; MarkPeeters 181 p. Michiel Arts 149 p. Mooi resultaat voor Mark en Michiel die beiden hun eerste wedstrijd schoten. Inge Tonnaer 169 p. 3e pi. Yvonne v.d.Ven 208 p. 2° pl. Jeroen v.d Ven208 p. 2e pl. Frank Tonnaer 201 p. 3e pl. Nick v.d.Ven 124 p. Jun. Compound Bas Tonnaer 254 p. le pl. De volgende competitiewedstrijd wordt op 4 okt. geschoten. De compoundschutters schieten dan in Ysselsteyn. De recurveschutters schieten op 9 okt. hun 2C wedstrijd en de jeugd op zondag 10 okt. hun 2e wedstrijd. Prijsschieten Dinsdag is er weer het jaarlijkse prijsschieten als openingswedstrijd van het winterseizoen. Aanvang 19.45 uur. Asp. 0-10 jr. Asp. 11-12 jr. Jun. 13-15 jr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7