Ifsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Generaals zijn lieden die jou leven riskeren voor hun land. irg 42, nr. 40 oktober r - I Jezus wil dat zijn apostelen absoluut vertrouwen in Gods kracht en nog meer in zijn liefde. Hun geloof, hoe zwak het ook is, kan dingen bewerken die menselijkerwijs onmogelijk lijken. Anderzijds zal een onthecht geloof zich volledig en zonder berekening geven aan Gods goedheid, in plaats van prat te gaan op eigen rechtvaardigheid zoals de Farizeeën. Zo is elke verantwoordelijkheid in de kerkgemeenschap niets anders dan een nederige dienst om de gaven van God aan de mensen door te geven, Lucas 17,5-10: De apostelen zeiden tegen de Heer: 'Versterk ons vertrouwen.' De Heer zei: 'Al heb je maar een vertrouwen als een mosterdzaadje, als je tegen die moerbeiboom daar zegt: "Kom met wortel en al uit de grond en verplant je naar zee'" dan zou hij je gehoorzamen.' Intenties van 2 t/m 8 oktober 2004: za 2 okt 19.00 u (zang Ria Linders) overl. ouders Linders-Donders en zoon Gerrit; jrd. ouders Teunissen-Gerrits; Gerardus van den Munckhof en Bernardina van den Munkhof- Schouten; Martinus Strijbos en Roos van Lipzig en Jozef Strijbos. zo 3 okt 9.15 u (Vivace) jrd. Frans Bouwmeister. di 5 okt 19.00 u Mia Spreeuwenberg-Koppens (fam. Bus). Misdienaars: za 19.00 u Bart O en Anja; zo 9.15 u Erwin en Jelle; di 19.00 u Kevin en Mike. Bijbel: In de multifunctionele ruimte naast de kerk wordt elke maand een bijeenkomst gehouden waar een inleiding op de bijbel gegeven wordt. Dit is bedoeld voor de parochies van ons cluster. Inlichtingen hierover bij dhr. Jan van Gassel (tel. 542039). Ook houden we twee maal per jaar in dekenaal verband een bijeenkomst waar we ons samen met de mensen, die actief zijn in diverse groepen, verdiepen in de bijbel. Op 11 oktober is Ysselstevn aan de beurt en de inleiding wordt verzorgd door deken drs. H. Smeets. Inlichtingen bij pastoor. Gerrit. Kornrij

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1