Ysseisfeyns Redactie: Dorpsraad Een goede wil.... slecht elk geschil! Jrg 42, nr. 38 17 september 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas: 16,1-13: "Geen knecht kan twee heren dienen, want hij zal de een haten en de ander liefhebben, ofwel de een aanhangen en de ander verachten. Gij kunt niet God dienen en de mammon." Wat haar oorsprong ook is, rijkdom dreigt gemakkelijk en op een verraderlijke manier middelpunt van het leven te worden. Een idool waaraan men zoveel menselijke waarden opoffert. Wie slaaf is van zijn rijkdom is bijna onvermijdelijk geneigd de armen meewarig vanuit de hoogte te bekijken. Hij glijdt snel af naar verwaandheid, hoogmoed, egoisme, ja zelfs naar uitbuiterij van zwakken en armen. Biedt het zakenleven niet dikwijls een dagelijkse illustratie van deze praktijken? Intenties van 18 t/m 24 september 2004: za 18 sep 19.00 u overl. fam. Hendrikus Maessen en Maria Mans en kinderen; Toon van Empel; jrd. Jan van Knippenberg. zo 19 sep 9.15 u (Vivace) Mia Philipsen Nijssen en Gerrit Philtpsen. di 21 sep 19.00 u Piet Bus (v.e.jarige). Misdienaars: za 19.00 u Bart O en Anja; zo 9.15 u Joris en Jelle; di 19.00 u Kevin en Mike. Voor alle drie parochies: Hebt u 28 september in uw agenda genoteerd? Het is de dag dat deken Smeets komt praten met onze drie parochies. Als u zich betrokken voelt en mee wilt praten, mag u die avond niet missen. Gemeenschapshuis Ysselsteyn, 20.00 uur. Kerkbestuur: Na 12 jaar trouwe dienst aan alles wat de kerk aanbelangt heeft Jos Wismans eervol ontslag gekregen van de bisschop van haar functie als penningmeester. In haar plaats is door de bisschop benoemd Sonja Nijssen voor een periode van vier jaar. Ook Jac Scheepens heeft na twee periodes van vier jaar eervol ontslag gekregen en we hopen binnenkort een opvolger bekend te kunnen maken. We zijn Jos en Jac dankbaar voor alles wat zij gedaan hebben voor de kerkgemeenschap van Ysselsteyn en wij wensen hun opvolgers een even grote werklust en veel succes toe. De MIVA collecte heeft 186.05 euro opgebracht, daarvoor dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1