Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare As. maandag 6 september begint de repetitie weer voor de fanfare. Ook als je nog vakantie hebt, maar je bent niet weg, neem dan de moeite om de repetitie te bezoeken. We hebben de repetities immers hard nodig i.v.m. de voorbereidingen op het Proinsconcert op 19 en 20 november. Vanaf volgende week gaan we ook samen repeteren met fanfare St. Oda uit Merselo. We gaan er samen aan werken om er een schitterend concert van te maken. Dit begint al bij het instuderen: een goed repetitiebezoek werkt stimulerend voor dirigenten en leden van beide verenigingen. Jullie krijgen ook zo spoedig mogelijk meer informatie over de invulling van de extra repetities. Graag tot maandag 6 september om 19.45 uur!! Kun je echt niet komen, meld je dan even af bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. Corveedienst Corveedienst voor de maand september: Petra Spreeuwenberg, Peggy Arts, Jacqueline van Asten en Hans Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Bestuursvergadering As. maandag 6 september is er om 21.45 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Jeugdfanfare Eerste repetitie! Op vrijdag 10 september is het weer zover. De repetitie van de jeugdfanfare beginnen weer. Hopelijk mogen we dan ook weer een aantal nieuwe leden begroeten. We repeteren in de maand september in Ysselsteyn in de Smelehof. Renee Wilmsen en Lin Bartray zijn deze maand aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. De repetitie begint om 18.15 uur. Zorg datje op tijd bent. Afmelden bij Petra 542069 of bij Lea 06 18572290. Graag allemaal tot vrijdag Zij-Actief afd. Ysselsteyn Koken Diegenen, die zich opgegeven hebben voor de kookavond op maandag 6 september, worden om 20.00 uur verwacht in het gemeenschapshuis. Rieky van Dijck-Clephas zal dan voor ons diverse oosterse gerechten klaarmaken. Denken jullie aan de 5,— onkosten. Kienen Dinsdag 7 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Deze keer zijn ook introducé's uitgenodigd. Dus heb je iemand in je familie of kennissenkring, die ook graag een avondje wil kienen, ze zijn van harte welkom. Marian Poels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Volksdansen Donderdagmiddag 9 september beginnen onze volksdansgroepen weer. Volksdansen is creatief bezig zijn op muziek. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Heb je interesse kom dan donderdagmiddag naar het gemeenschapshuis of je kunt contact opnemen met Annie van Soest tel. 541697. Modeshow Berden Op woensdag 15 september houdt modehuis Berden weer de jaarlijkse modeshow. Dit jaar houden ze een extra koopavond. Onderwijl zullen mannequins de nieuwste herfst- en wintercollectie showen op diverse podia in de zaak. Er wordt ook voor een hapje en drankje gezorgd. Wij willen gezamenlijk naar deze avond toegaan. Heb je zin om mee te gaan dan kun je jezelf opgeven tot 6 september bij Riek de Wit tel. 541402. Deze avond is uiteraard gratis. TIEF Utubm'# vmv>><AH0fwti>k

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5