Senioren Thulsbliiveretoernooi Afgelopen zondag is het thuisblijverstoernooi gespeeld met 21 deelnemers. Op een prachtige zomerdag zijn mooie wedstrijden gespeeld, 's Morgens hebben 16 deelnemers in 4 poules dubbels gespeeld, 's Middags was er nog 1 poule van 5 mannen, die hebben lekker kunnen zweten omdat ze enkels gespeeld hebben. Onderstaande poule winnaars gingen met de prijzen naar huis: Mqqpjcfpitn Poule A Renate Marcellis, Poule B Frans v/d Kerkhof, Poule C Piet Arts, Poule D Truus v. Vegchel, Poule E Ton Marcellis. Alle prijswinnaars van harte proficiat. Rackettossen De maand augustus is het elke donderdag rackettossen van 20.00 tot 22.00 uur. jGÖMMANS DE WIT Clubkampioenschappen 2QQ4j De clubkampioenschappen enkel en dubbel worden dit jaar gespeeld van vrijdag 3 t/m zondag 19 september. Alle senioren leden junioren (vanaf 16 jaar of bij de eerste 4 van de junior clubkampioen-schappen geemdigd) kunnen zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten in de kantine, of via onze website: www.ysselstevn.com/tvv. De organisatie van dit toernooi is in handen van Jeroen Konings, Dirk Jaspers en Leon Nijssen.Er wordt, afhankelijk van het aantal aanmeldingen gespeeld in 2 of 3 sterktes, zowel in de enkel- als in de dubbel-klasse. De inschrijving sluit op zondag 22 augustus. Let op, dit is de laatste week! De poule indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf woensdag 25 augustus in de kantine en staan dan ook op de website. Junioren 1 COR PAINT Ouder/Kind toernooi! Hallo jongens en meisjes! Wat fijn dat we ondanks de vakantie toch nog genoeg aanmeldingen binnen kregen. Kijk goed hoe laat je moet spelen en geef het door aan je tennispartner. We hopen op een gezellig toernooi met goed weer. Tot zondag, 22 augustus. Poule A Poule B Poule C 1 Shkula en Hamed 1 Rinske en irene 1 Stef en Jan 2 Anouk en Paul 2 Roel en Martien 2 Willem en Jeu 3AukjeenTon 3 Teun en Robin 3 Jeroen en Lieny 4.Steffie en Juul 4 Linda en Caria 4 Klaas en Ger Baan 1 Tom Bouwman Baan 2 Bakkerij v.Gassel Baan 3 Dirks Schilderwerken 9 30 uur A1/A2 B1 B2 C1/C2 10 00 uur C3/C4 A3/A4 B3/B4 10.30 uur B1/B3 C1/C3 A1/A3 11 00 uur A2 A4 B2 B4 C2 C4 11 30 uur C1/C4 A1/A4 B1 B4 12.00 uur B2/B3 C2/C3 A2/A3 TOl JRCI tJR Ysselsteyn-Maastricht-Ysselsteyn Zondagmorgen 16 augustus stonden zes man en een vrouw aan het vertrek van deze |ange klassieker. De weersvoorspelling was redelijk. Ev was een zuidwestenwind, kracht drie, met in de namiddag kans op een bui opgegeven. De temperatuur zou de zomerse waarde van 25 °C kunnen bereiken. We vertrokken in een lichte mist, de zonnebrillen moesten af i.v.m. beslaan, en nagenoeg geen wind. Het eerste gedeelte verliep voorspoedig totdat net voor Grathem het noodlot voor Ger toesloeg. Hij reed in een bocht over een steen waardoor er een spaak van zijn achterwiel knapte. Gevolg, een flinke slag in het wiel. Hij kon alleen nog fietsen door de rem er helemaal af te zetten, Niet verstandig om op deze manier nog 160 km door te rijden. Hij ging in Grathem dus huiswaarts. Wij vervolgden onze weg richting brug tussen Wessem en Maasbracht De mist was intussen opgelost en de wind was wat aangetrokken. Hij blies meer vanuit het zuiden dan het zuid-westen. Vanaf Maasbracht moesten we er recht tegenin maar het was gelukkig goed te doen. Via het mooie fietsgebied tussen de Maas en het Julianakanaal kwamen we in Elsio waar we door de rand van deze plaats via een gemene kasseienweg weer afdaalden richting kanaal. Eenmaal hier aangekomen weetje dat het niet ver meer is. Via Geulle, Bunde en het industriegebied ten noorden van Maastricht belanden we na 106 km op het terras van Dino's op het Vrijthof. Na het nuttigen van de nodige cola's en een groot bord pasta di maro waren we gesterkt voor dc terugweg. Nadat Hans klaar was met het maken van wat foto's van een groot jeu de boules toernooi welke op het Vrijthof gaande was gingen we op weg terug naar huis. Deze verliep voorspoedig met de zuidenbries op de rug. Het enige obstakel was dezelfde kasseienhslling te Elslo welke ditmaal beklommen moest worden. Vanaf Grathem volgden we globaal de loop van de Maas tot bij Baarlo. Dit gedeelte is een populair fietsgebied, vooral tussen Neer en Baarlo was het uitermate druk. Wij hadden met onze racefietsjes eigenlijk teveel snelheid voor deze drukte. Ook de terrassen zitten natuurlijk vol waardoor onze geplande pauze in Neer verschoven werd naar Kessel. Na koffie, cola en vlaai gingen we op weg voor de laatste 40 km. Uiteraard wegen deze laatste loodjes het zwaarst ook al omdat we de wind niet meer pal in de rug hadden. Vanaf Baarlo ging het in een nagenoeg recht lijn richting Ysselsteyn. Op het terras konden we elkaar feliciteren met deze mooie editie van deze klassieker, 215 km lang met een gemiddelde snelheid van 29 km/hr afgelegd. Hocgaarden was de drank waarmee we onszelf beloonden met deze mooie prestatie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7