Ysselséeyns Blad Redactie: Dorpsraad Ook over de afwezige valt wel iets goeds te vertellen! c=» Jrg 42, nr. 32 7 augustus 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas 12, 32-48: Houd je lendenen omgord en je lampen brandend. Jullie moeten net zo doen als mensen die hun heer opwachten wanneer hij thuiskomt van de bruiloft, om hem, als hij en aanklopt, meteen te kunnen opendoen. Gelukkig zijn de knechten die de heer wakend aantreft bij zijn komst. Al doende zal blijken waar je hart echt vertoeft: bij de zaken van God of...? Is het bij de god Mammon van economie en politiek: louter geld verdienen, carrière maken, machtsposities opbouwen, lasten verlichten van de rijken, bezuinigen op de armen, en tenslotte iedereen naar jou hand dwingen tot in partner-relaties toe? Of gaat het je om verspreiden van goedheid en vrede, geduldig medeleven met anderen, solidair zijn met elkaar, kortom het hoog houden vab geloof, hoop en liefde in en ondanks de woestenij in deze wereld? week van 7 t/m 13 augustus: za 7 aug 19.00 u Anna Maria van Beers-Maessen; jrd. Wiet van der Hoff; ouders Verheyen- Versteegen; Teng Janssen; zo 8 aug 9.15 u Gerardus Vergeldt en Maria Burgers; Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtgenote; Truus van Schijndel-Thijssen. di 10 aug 19.00 u overl. fam. Philipsen-Groetelaars: Gerardus v.d. Munckhof en Bernardina de echtg.; Gerrit Flinsenberg; ouders Vollenberg-Aerts en Theo en Gerrit; jrd. Marinus van Dijck.. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Niels; zo 9.15 u Joris en Jelle; di 19.00 u Erwin en Vera. Gedachten voor thuisblijvers:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1