lVLOERENCENTRUM Jeugd Clubkampioenschappen 2004| Vorige week zijn de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2004 gespeeld. Het was een schitterende week met zinderende finales. Bij de meisjes van de basisschool werden de halve en hele finales pas op j.l. maandag gespeeld dit door de slechte weersomstandigheden van vorige week woensdag. Na een spannende wedstrijd waar 3 sets gespeeld moesten worden, heeft Milou Heetkamp uiteindelijk de finale van Laura van Lipzig gewonnen. De 3® plaats was voor Anouk Litjens, zij was net te sterk voor Laura Gooren. Zaterdag werden de halve finales gespeeld en zondag de finales: Bij de jongens van de basisschool heeft Jeffrey Willems, na een enorme lange wedstrijd op zaterdag en een mooie wedstrijd op zondag, de fel begeerde titel binnen gehaald, in de halve finale moest er zelfs een tie-break aan te pas komen waarna hij Stef Peeters versloeg. In de finale tegen Ruud van Osch was hij wederom te sterk en kwam hij als winnaar van de baan. De strijd om de 3® en 4® plaats won Stef Peeters van Willem de Wit. Voor het laatste jaar konden er verschillende jeugdleden strijden voor de titel van de meisjes middelbare school, de wedstrijden waren dan ook van een hoog niveau. Bij de meisjes van de middelbare school is Renate Peeters voor het 4® jaar op rij winnaar geworden. In een mooie wedstrijd versloeg zij Marlon van Dijck, zij werd dan ook verdiend 2®. Steffie de Wit werd 3®zij was net even sterker dan Ilse Litjens. Ook bij de jongens gaan er leden naar de senioren, we zagen ook hier mooie wedstrijden. Jelle van Hees heeft het Jeroen Gommers dit jaar heel moeilijk gemaakt. In een perfecte wedstrijd met prachtig tennis, bleek dat Jelle, na 2 jaar verloren te hebben, dit jaar te sterk was voor Jeroen. In een schitterende wedstrijd om de 3® en 4® plaats, werd Rik Litjens de winnaar van Teun de Wit. Al met al een promotie week waar ons motto "Speelplezier in tennis staat voorop" gewonnen heeft. De prijzen werden in het bijzijn van sponsor Eric Hegger van Vloerencentrum, uitgereikt. Langs deze weg willen we allen die een bijdrage hebben geleverd aan deze prachtige week, bedanken. De winnaars op een rijtje: Bassisschool Middelbare School Meisjes Jongens Meisjes Jongens 1 Miiou Heetkamp 1. Jeffrey Willems 1. Renate Peeters 1. Jelle van Hees 2. Laura van Lipzig 2. Ruud van Osch 2. Marlon van Dijck 2. Jeroen Gommers 3 Anouk Litjens 3. Stef Peeters 3. Steffie de Wit 3. Rik Litjens 4. Laura Gooren 4. Willem de Wit 4. Ilse Litjens 4. Teun de Wit VLOERENCENTRUM Mixkampioenschappen 2004 Vorige week werden onder prima weersomstandigheden de Vloerencentrum mix-kampioenschappen gespeeld. Zondag werd een zinderende finale gespeeld tussen Liesbeth/Jan en Lindsey/Twan. Na een lange partij werd die uiteindelijk met een drie-setter gewonnen door Liesbeth en Jan (voor het 2® jaar). Ook de finale in de B-sterkte was een aardigheid om naar te kijken. Lenie en Wiet waren net iets te sterk voor Gerda en Fons. Op zondagavond werden de prijzen uitgereikt in het bijzijn van sponsor Eric Hegger, aan de volgende winnaars: A-sterkte. B-sterkte: 1Liesbeth en Jan Altink 1Lenie en Wiet Crienen 2. Lindsey Pouwels en Twan de Wit 2. Gerda Martens en Fons Emonts Allemaal van harte proficiat Profile Juwett Deurne 4Q+/50+ Kampioenschappen 2004 In de week van 12 t/m 18 juli worden de Profile Juwett Deurne 40+ en 50+ clubkampioenschappen gespeeld. En niet zoals eerder vermeld een mixtoernooi I Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. Je kunt je slechts inschrijven voor 1 categorie.De inschrijfkaarten kunnen t/m zondag 4 juli a.s. ingeleverd worden in de bus in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselsteyn.com/tw, inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 150 per persoon. Voor meer info: Kristel Gieien, tel. 06 - 50 265 794 Beginners-/lntroducé toernooi 2004 Zondag 11 juli wordt het Beginners-/lntroducétoernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zeifs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om een keer een balletje te slaan. Onder beginners verstaan we tennissers met minder dan 2 jaar tenniservaring. Je kunt inschrijven als mix/dubbel middels de inschrijfkaarten in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselstevn.com/tw. inschrijven. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 4 juli. De organisatie is in handen van Marleen en Kristel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9