mwirn Voetbal 3ZHE3H S.V. YSSELSTEYN voor fern en (raar'- Voorlopige indeling seizoen 2004-2005 le en 2e elftal 3e elftal 4e elftal 5e elftal 6c elftal L: Ger Spreeuwen berg L: Sander de Koning L: Martin Arts LHans Michels L: vacant L Henk Bovee tel: 541336 tel: 692265 tel: 541887 tel: 641186 tel: tel: 587083 G: Jan Vergeldt L: Gijs Peeters L: Frank Koonings G: Ruud Bergsma tel: 541352 tel: 541438 G: Leo v. Dij ck G: Ben van Osch T: Peter Groenen, tel: 502387 T: Ed Verschuuren, Huub Koonings, Martin Smits le traning: 31 juli le traning: 5 augustus Keeperstrainer: Geert, van Gassel, tel: 541991le training 3 aueustus Ptwi Barttay Ruud Sanders Marcel Arts Robert Arts Eric Van Asten Tom van Asten Rob Berkers Dirk Scheepens Martijn Claessens John van Dijck Jos Bovee Ruud Backus Thijs Berkers Sjoerd Slangen Geert van Dijck jr. Léon Van Dijck Evan Crooimans F,ddy Cornelissen Ronnie Bovee Crist-Jan 'Fissen René van Dijck Richard Van Dijck Geert Deters Tom Cornelissen Geert van Dijck sr. Jeffrey Versteegen Edward van Dongen Luc Janssen Jos Geurts Sjoerd Ewals Frank Geurts Daniël Wijnands Bram Jeurissen Henk Jenniskens Rob Janssen Joost Gevers Miel Hendriks Henk Alders John Lemmens Peter Knapen René Lemmens Patrick Gloudemans Peter Janssen Erwin Brouwer Wilbert van Meijel Huub Koonings Tom Lemmens Joeri Hendriks Peter Jaspers Daan Grienen Koen Peeters Willie Koonings Roger Nijssen Joan Kuenen Eddy Kuenen Danny Geerets Jeroen Sanders Berry Kuunders Martijn Plum Mike Kuunders Bart Marcellis Hamed Kakar Martin Smits Léon Nijssen Bart Pouwels Eric Lemmens René van de Pas Ruud Litjens Carlo van Soest Patrick Plum Henk Stiphout Roel Linders Ronnie Peeters Ronnie Ooinen Nick Stevens Hann Pouwels Wiin Vergeldt Ferdi Seuren Sander Peeters Maurice Pouwels Gert Wilmsen Ingo Seuren Patrick Vergeldt Rob de Weert Robin Pouwels Ptól Versteegen Stefan Van Siridercn Willem Vcrheijen Bart Willems Maikel Pouwels Thijs Vogels Frank Verbeek Genie van Well Ma-"Vn Pouwels Ed Verschuuren Roger Wijnands IIITSLAGWEDSTRIJD ZATERDAG 26 JUNI: BEVO - Ysselsteyn 1-2 ZOMERSTOP TOT EIND AUGUSTUS: f haarmode Puttenweg 18 tel. 541966 Koopt u 2 producten dan krijgt u een gratis strand/ boodschappentas t.w.v. 9,95 op is op Kermis dinsdag zijn wij gesloten Wij wensen iedereen een fijne kermis! Irma - Joyce - Cindy - Sandra I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7