<Er zijn vrije vogeCs en vrije mensen Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 27 2 juli 2004 Van Lovinckplein 8: Lukas 10,1-9: De Heer wees nog 72 anderen aan en zond hen twee aan twee voor zich uit naar alie steden en plaatsen waar Hij zelf nog komen zou Neem geen beurs mee, geen reistas, geen schoenen Om vrij te zijn moet een mens het verleden achter zich kunnen laten. Hij moet weinig bagage meenemen. Geen tas, geen beurs. Dit geldt ook voor ons. Af en toe moet er ook in de kerk eens worden opgeruimd. Dat is wat we na het concilie zagen gebeuren. Gelovigen zoeken naar de kern waar het op aan komt en oude tradities worden losgelaten. De reis wordt er makkelijker en sneller door, zegt Jezus. Als je onderweg naar Jeruzalem je ogen open houdt voor zieken, blinden, hongerigen, kinderen, vrouwen, Samaritanen, al die verloren kinderen van Israël, dan heb je het ware geloof. Intenties van 3 t/m 9 juli 2003: za 3jul 19.00 u (Enjoy Together) Anna Maria van Beers-Maessen; Teng Janssen; Giel Trommelen en overl. fam.; ouders Arts-Gielen en overl. fam.; Nella Spreeuwenberg-de Bruyni; Albert Peeters en Grada Ewals en overl. fam. -^o 4jul 9.15 u (Vivace) Henri van Lipzig en Catharina Geurts en Maria Wilmsen. Ui 6 jul Geen heilige Mis. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Jelle; zo 9.15 u Erwin en Anja. Verjaardag: We vieren dit week-end een verjaardag. Hoewel, vierenHet is zaterdag precies een jaar geleden dat de familie Sorkhabi op straat werd gezet. Intussen is er niet veel veranderd aan hun situatie. Ze hebben op verschillende plaatsen hier in Ysselsteyn onderdak gevonden (van Jan Poelsweg naar de Deurneseweg, toen naar de Timmermannsweg, en nu Moosdijk). Al die tijd hebben we hen kunnen helpen met giften die steeds opnieuw binnenkwamen. Namens de familie wil ik hier graag iedereen bedanken die meegeholpen heeft aan hun onderhoud en in het bijzonder hen die intens met hen bezig zijn geweest. We willen deze verjaardag vieren door wéér de collecte voor hen te houden in de kerk gedurende alle diensten in het week-end. Wij vieren immers wéér kermis(Als u niet naar de kerk zou kunnen komen, dan weet u nog altijd de brievenbus van de pastorie, liefst naast de voordeur, te vinden!) Bond zonder Naam

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1