Jubileumtoernooi Op zondag 20 juni vanaf 09.00 uur wordt het jubileum-toernooi georganiseerd in de stijl van de beginjaren van de vereniging, dus met houten rackets, kleding uit die tijd en alle attributen, die in die tijd gebruikelijk waren. Opgeven kan tot en met vrijdag 18 juni bij Mart de Wit (541735) of Jan Jaspers (541428). De ervaring van deze 2 heren staat garant voor een prachtig toernooi. Ton van Hees zorgt 's middags zoals intussen gebruikelijk voor een lekkere warme hap. Het wedstrijdschema zal zaterdagmiddag op de baan hangen! jVioerencentrum Jeugd Mix Ciubkampioenschappen 2004 Komende week worden de Vloerencentrum clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld. De jeugd speelt dagelijks tot 19.00 uur, hierna beginnen de senioren. Met een ruim deelnemersveld bij de jeugd en 24 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spannend kampioenschap te worden. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen vanaf heden bij de baan. Zorg, datje op tijd bent. Alle deelnemers heet veel succes! Profile Juwett Deurne 40+/50+ Kampioenschappen 2004 In de week van 12 t/m 18 juli wordt het Profile Juwett Deurne 40+ en 50+ Mixtóernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week, verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogetijk te spreiden. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine Je kunt je slechts inschrijven voor 1 categorie. Je inschrijfkaarten kunnen t/m zondag 4 juli a.s. ingeleverd worden in de bus in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselstevn.com/tw, inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. Voor meer info: Kristel Gieten, tef. 06 - 50 265 794 20Ö4j Beginners-ZIntroducé toernooi Zondag 11 juli wordt het Beginners-/lntroducétoernooi gespeeld. Alle senioren ieden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om een keer een balletje te slaan. Onder beginners verstaan we tennissers met minder dan 2 jaar tenniservaring. Je kunt inschrijven als mix/dubbel middels de inschrijfkaarten in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselstevn.com/tvy. inschrijven. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon De inschrijving sluit op zondag 4 juli. De organisatie is in handen van Marleen en Kristel. KEIJSERS-MANDERS BV Open Dorpentoernooi Afgelopen week is het 11e Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld afgesloten op zondag met een schitterende finale-dag.Na enkele zeer mooie finales was met name de finale Herendubbel 5 een ware thriller, die liteindelijk na een tie-break in de derde set naar de heren van TC Rodhe ging. Het eerste bondstoemooi uit de geschiedenis van TV Ysseisteyn was met 114 inschrijvingen zeer goed bezet en trok zeker bij de laatste finales veel publiek. De winnaars: Gemengddubbel 8: 1Angelique en John Huyts TC Rodhe 2. Rian Spreeuwenberg en Wim Bouten TV Ysseisteyn 1Henny Vousten en Truus van Vegchel TV Ysseisteyn 2. Jolanda Smits en Petra van Dijck TV Ysseisteyn 1Wim Bouten en Jules Loenen TV Ysseisteyn 2. Rob Loeffen en Joris Valks TC Venray 1Corrie van de Water en John van Rens TV 't Löbke 2. Tilla de Wit en Frans van de Kerkhof TV Ysseisteyn 1Lambert v d Munckhof en Ton Derix TC America 2. Giel Mommen en Erwin Thijssen TC Venray 1Liesbeth en Daniella Aitink TV Ysseisteyn 2. Sharon deenen en Danielle Verlinden TV 't Löbke 1Micha Saalmink en Franky Francis TC Rodhe 2. Twan van osch en Jan Droesen TV Ysseisteyn Na de prijsuitreiking werd de intussen traditionele loterij gehouden met prijzen beschikbaar gesteld door onze eigen ondernemers. Onze hartelijke dank hiervoor. De hoofdprijs, een tennisracket ter waarde van 200,00, geschonken door juwelier Verlinden uit Venray werd gewonnen door onze voorzitter Twan de Wit en vervolgens weer teruggeschonken voor de loterij tijdens de ciubkapioenschappen in het najaar. Een zeer mooi gebaar van Twan. Pas laat in de avond keerden de laatste bezoekers huiswaarts. Damesdubbel 8; Herendubbel 8. Gemngddubbel 7: Herendubbel 7: Damesdubbel 5: Herendubbel 5:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9