Vsselsteyn Oproep Oud-leden TVY —25 jaar TVY TVY bestaat 25 jaar! Graag willen wij dit vieren met de grondleggers van onze vereniging, onze oud-leden, in de vorm van een reünie op vrijdag 18 juni, vanaf 20.00 uur in ons clubgebouw. Deze feestelijke bijeenkomst van leden, oud-leden en sponsors zal worden opgevrolijkt door verrassende optredens van plaatselijke artiesten. Tevens zal op deze avond de naam van het tennispark worden onthuld. Op zondag 20 juni vanaf 09.00 uur wordt het jubileum-toernooi georganiseerd in de stijl van de beginjaren van de vereniging, dus met houten rackets, kleding uit die tijd en alle attributen, die in die tijd gebruikelijk waren. Voor alle duidelijkheid, dit wordt puur een gezettigheldstoernooi, dus beslist geen lange en zware wedstrijden 1 Ook hiervoor willen we onze oud-leden uitnodigen om zich aan te melden voor dit toernooi. Opgeven kan tot en met vrijdag, 18 juni bij Mart de Wit (541735) of Jan Jaspers (541428). Het wedstrijdschema zal zaterdagmiddag op de baan hangen. De ervaring van deze 2 heren staat garant voor een prachtig toernooi. Ton van Hees zorgt 's middags zoals intussen gebruikelijk voor een lekkere warme hap. Dus oud-leden, haal die tennisspulien uit de kast en speel nog eens een balletje mee! Programma 25 iaar TVY Vrijdag 18 juni Reünie 20.00 uur: Ontvangst genodigden, sponsors, leden en oud-leden 20.15 uur: Huldiging competitie-teams Dorpen- en KNLTB-competitie 20.30 uur: Onthulling naamplaat op kantine 20.45 uur: Huldiging jubilarissen Vanaf 21.30 uur: gezellige avond met optredens van diverse plaatselijke artiesten Zaterdag 19 juni Jeugddag voor alle Ysseisteynse jeugd 14.00 uur: Clinic verzorgd door Tennisschool Maascourt 17.00 uur: Prijsuitreiking huldiging kampioensteam jeugd 19.00 uur: Einde jeugddag Zondag 20 juni Jubileumtoernooi 09.00 uur: Start jubileumtoernooi "oude stijl" 17.00 uur: Einde toernooi met prijsuitreiking 18.00 uur: Groepsfoto van alle leden, zowel jeugd als senioren, in jubileumshirt Vanaf 18.30 uur totgezellige avond Tijdens het toernooi staat Ton van Hees weer garant voor een lekkere warme hap. Wij verwachten alle leden in ieder geval op de vrijdagavond om 20.00 uur. T/~\ O f I I I R *v' Een dreigende lucht zondagmorgen voorspelde niet veel goeds. Na een UU KL LU onfortuinlijk clublid, hij trof zijn karretje met twee platte banden aan, nog (J^) een paar binnenbandjes te hebben bezorgd kwam de schrijver dezes, in de regen, een minuutje te laat bij de startplaats. Hier bleek het Venrayse deel van de club behoorlijk veel ongeduld in hun lijf te hebben. Zij waren reeds op weg. Gelukkig werd er nog eens omgekeken zodat er nog verschillende renners konden aansluiten waaronder de man met de platte bandjes. We reden via een omweg naar en over de brug bij Well. Langs de Maas ging het helemaal tot Heijen waarna we via Siebengewald en de Toenstenweg terugkeerden naar Well om daar de Maas weer over te steken. Rcste nog de laatste loodjes naar huis via B litters wij ck en Oirlo. De onfortuinlijke Thijs keerde al op de heenweg, samen met Wim en Sjaak om zijn moreel hoog te houden, terug. Hij moest zijn derde binnenbandje van deze morgen leggen. Regen en een nat wegdek zorgen altijd weer voor lekke banden. Murphey s law zullen we maar zeggen. Alleen de leverancier van bandjes krijgt hier een zonnig humeur van. Zondag starten we, in tegenstelling tot eerdere plannen, gewoon om negen uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 8