AFDELING Ysselsteyn/V rcdepeei GROENONDERHOUD. Dinsdag 22 juni om 9.00 uur groenonderhoud in de dorpskern. FIETSTOCHT. Woensdag 23 juni houden we een fietstocht van ongeveer 35 km. Vertrek om 13.30 uur vanaf het schoolplein. MEDEDELING. De KBO Ysselsteyn/Vredepeel nodigt ouderen die niet aan een dagtocht kunnen deelnemen uit voor een gezellige middag op dinsdag 13 juli van 14.00 tot 16.30 uur in de "Smelehof'. De "Smelebrothers zullen hier een optreden verzorgen. Er zal u een hapje en een drankje worden aangeboden. Waarom deze middag De KBO heeft de afgelopen jaren enkele malen een halve dagtocht georganiseerd voor oudere leden die niet aan de dagtocht konden deelnemen. De belangstelling liep echter terug. Om toch "iets" voor deze groep ouderen te doen. heeft de KBO besloten deze middag te organiseren. Wij willen echter niemand vergeten en daarom worden de deelnemers en de chauffeurs van de "Samen-Doendag" en de gasten en vrijwilligers van "de Peelbloern" ook uitgenodigd. Hoe meer zielen hoe meer vreugd indien nodig dan wordt u thuis opgehaald. Voor deze middag wordt een bijdrage van 2,50 gevraagd. Te zijner tijd kunt u zich via een opgavestrookje (in dit YNB afgedrukt) opgeven Spreuk van de week:"Geef me drugs", zei de goudvis, dan word ik een haai Muziekvereniging de Peelklank Examens muziekschool In de week van 14 t/m 18 juni hebben 6 leerlingen deelgenomen aan de examens aan de muziekschool in Venray. De uitslagen waren nog niet allemaal bekend bij het inleveren van de kopij voor dit YNB. Deze zuilen we volgende week vermelden. Kas leegruimen Er zijn een aantal data bekend waarop wij de medewerking vragen van onze leden voor het leegruimen van een tuinderkas. Het betreft de volgende data: woensdag 23 juni, woensdag 14 juli en woensdag 15 september. Kijk thuis even na welke dagen je kunt. Je kunt je hiervoor opgeven bij Leo van Soest, tel. 541871 Verzorgen H. Mis zaterdag 19 ioni door ieugdfaafare As. zaterdag 19 juni wordt de H. Mis van 19.00 uur muzikaal opgeluisterd door de jeugdtanfare. Programma Zaterdag 26 juni Peeltoemooi JES2 en seniorendrumband. Tijdstip tan optreden 13.00 uur, resp. 13.30 uur. Vrijdag 16 juli Venray Muzikaal Totaal fanfare. Tijdstip van optreden 20.00 - 20.45 uur. Vrijdag 23 juli Feestavond Oud ijzer Wij willen iedereen bedanken die eraan heeft bijgedragen om de oud ijzer actie zo goed te doen verlopen! Jeugdfanfare Op zaterdag 19 juni zullen we in de mis spelen. Graag iedereen om 18,30 uur aanwezig in de kerk te Ysselsteyn. Kom zoveel mogelijk vrijdag naar de repetitie. Die hebben we nog wel nodig! Afmelden bij Petra 542069 of Lea 06-18572290. Basisschool "St.Oda"-Oudervereaiging Opbrengst kledinginzameling De opbrengst van de vorige week gehouden kledinginzameling was wederom er hoog: er werd 2750 kg. in gezameld. We bedanken alle inwoners van Ysselsteyn voor hun medewerking. Wandelvierdaagse 179 Kinderen en veel ouders hebben van 10 t/m 13 juni jl. aan de avondwandelvierdaagse deelgenomen. Hoewel het weer hen niet altijd goedgezind was, is er toch met veel plezier gelopen. 5 Van de 10 groepen zijn in de prijzen gevallen en we feliciteren deze deelnemers van harte: 5e prijs voor de 3-km groep van Peter, 1e prijs voor de 3-km groep van Rian, 3e prijs voor de 10-krrt groep van Marian en Peter, 4° prijs voor de 10-km groep van Petra en T prijs voor de 10-km groep van Lies. KBO *as®LfiTev

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4