Redactie: Dorpsraad Wees wijzer! irg 42, nr. 25 18juni2004 Doe niet geleerd Van Lovinckplein 8: Lucas 9,18 - 24: Hij vroeg hun; x En jullie, wie zeggen jullie dot Ik ben?' Petrus antwoordde: De Messias van God.' Hij verbood hun echter nadrukkelijk hierover met iemand te praten en zei: x De Mensenzoon moet veel lijden. Hij moet door de oudsten, hogepriesters en schriftgeleerden worden verworpen en ter dood gebracht; en op de derde dag zal Hij worden opgewekt.' Meri moet hel lijden en het kruis dat in de bijbel bedoeld wordt niet lichtzinnig op uiteenlopende zaken gaan toepassen. Bij het lijden en het kruis van Jezus gaat het om het risico een leven te verliezen en wel omwille van een zaak waar ook Jezus zich voor inzette. "Elk huisje heeft zijn kruisje mag best waar zijn, maar heeft niets of zelden te maken met zaken waar het in het evangelie over gaat. In het evangelie zien we het botsen van twee werelden: de wereld van God en de wereld die zich van Hem afkeert. Die botsing speelt zich af buiten ons en in onszelf en daar kan een kruis op ons wachten. Intenties van 19 t/rn 25 juni 2004: ia 19 jun 19.00 u (Jeugdfanfare) jrd. overl. ouders Slangen-van Montfort; Gerrit Flinsenberg; .Iep en Riek Arts-Fleurkens. zo 20 jun 9.15 u (Vivace) Agnes Philipsen-van der Sterren; Toon Wismans; Wiel en Tony Claessens- Engels. di 22 jun 19.00 u ouders Wismans-van Vegehel en overl. fam.; Wim (veij.) en Pieter Jansen; jrd. Stan Pijnenborg. Misdienaars za 19.00 u Bart A. en Jelle; zo 9.15 u Vera en Anja; di 19.00 u Stef en Mike. Doopsel: op zondagmiddag, 14.00 uur wordt gedoopt: Robin Willemse van Litsenbergweg 11 A. Jeugdfanfare: We zijn blij dat ook de Jeugdfanfare haar steentje bijdraagt aan het verzorgen van de liturgie in onze kerk. Dit alles ter meerdere eer en glorie van God! Bond zonder Naam UJl 7. IrlUl jti ht.WWl'l'.li,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1