Rabobank zet sponsorcontract met fanfares en harmonieën voort Onlangs werden door de Rabobank alle vertegenwoordigers van fanfares en harmonieën uit de gemeente Venray en Mecrlo-Wanssum uitgenodigd. Tijdens de bijeenkomst werd door de vertegenwoordigers de voortzetting van het. hoofdsponsorcontract getekend. De overeenkomst, geldt wederom voor 3 jaar. De Rabobank ondersteunt de muziekgezelschappen al een aantal jaren. De Rabobank is graag betrokken bij initiatieven die belangrijk zijn voor de samenleving. De muziekgezelschappen treden op tijdens veie gelegenheden cn luisteren menig evenement muzikaal op. De Rabobank waardeert dit en heeft daarom besloten het sponsorcontract voort te zetten. Dc fanfares en harmonieën uit Wanssum, Castenray, Ysselsteyn, Meerlo, Blitterswijck, Oirlo, Mcrselo, Leunen, Venray en Oostrum worden ondersteund met een financiële bijdrage. APOTHEEKHOUDENDE HUISARTSEN R.A. Keijzer L.A.M. Keijzer-Bors Litsenbergwcg 20a - 5813 CG Ysselsieyn Nieuwe Website Sedert enige tijd is onze oude website (www.dokterkenzer.nl) niet meer aktief, en zu.len wij deze over enige tijd volledig sluiten. Het e-mailadres wordt ook niet meer gebruikt. In plaats daarvan is nu onze website terug te vinden als onderdeel van www.huisartsenvenray.nl en daar vindt u ook ons nieuwe mailadres (dewildenberg@huisartsenvenray_.nl) Via onze nieuwe website kunt u korte vragen aan ons richten, cn uw medicijnen voor chronisch gebruik herhalen. Wij zullen uw mailadres opslaan en op gezette tijden nieuws rondmailen. Commentaar en suggesties zijn altijd welkom. Nieuw spoednummer Verder willen wij u meedelen dat wij een spoednummer (06-24173343)-hebben voor patiënten die de praktijk bellen en in-gesprektoon krijgen. Als het dan gaat om dringende zaken kunt u ons spoednummer draaien. Onze assistentes hebben de opdracht om met dringende telefoontjes op dit noodnummer niet af te handelen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 12