JUNIOREN Jubileum tennisshirts jeugd BELANGRIJK De shirts zijn verkrijgbaar in aile kindermaten. Vanaf donderdag tot en met zondag bestaat de mogelijkheid om in de kantine even een shirt te passen voor de maat. Dus twijfel je, kom dan even kijken. Het is beslist de moeite waard 25 iaar TVY Hallo jongens en meisjes, Zaterdag 19 juni is er een tennisclinic voor jullie, aile leden groot en klein.We vieren het 25 jarig bestaan van de tennisvereniging. Hiervoor hebben jullie allemaal al een uitnodiging gekregen. De clinic wordt verzorgd door tennisschooi Maascourt en begint om 14.00 uur en duurt tot 18.00 uur. Je mag je broer of zus, je vriend of vriendin meenemen. Voor een natje en een droogje zorgen wij. Kun je niet, wat erg jammer zal zijn, dan is er een afmeldpllcht bij: Math en/of Marion Heetkamp tel: 541225 We hopen dat iedereen komt dan wordt het vast een gezellige middag f SENIOREN Huldiging kampioensteams Op vrijdag 18 juni zullen tijdens de reünie ook de kampioensteams van de KNLTB en de Dorpencompetitie worden gehuldigd. Piramide tennis De nieuwe poule-indelingen voor de piramide hangen bij de baan Natuurlijk kun je ook kijken op www.vsselstevn.com/twDe nieuwe periode duurt van 7 juni tot en met 20 augustus. Shirts Dorpencompetitie Willen degenen, die dit jaar hebben deelgenomen aan de Dorpencompetitie de shirts svp terug bezorgen bij i ma de Wii, Veenmos 3. We hebben ze ni. weer nodig voor het Venray Open. KEIJSERS-MANPEBtS BV Open Pqrpentoernooi Het Keijsers Manders Open Dorpen Toernooi is in volle gang. Maar liefst 110 deelnemers van 9 verschillende verenigingen zullen in de diverse speelklassen deze week gaan uitmaken, wie winnaar worden van de mooie prijzen. Komende weekend, zaterdagmiddag en zondag, worden de finale-wedstrijden gespeeld. Na afloop om ca. 18.30 uur is de prijsuitreiking door de toernooi-sponsor, dhr. Keijsers, met aansluitend een grote loterij met vele mooie prijzen en als hoofdprijs een tennisracket ter waarde van ruim 200,=. Wil je een keer een leuke dubbel-wedstrijd zien, kom dan gerust eens kijken. U bent welkom. Zoals bekend is het MJ Teunissen Pinkstertoernooi 's middags afgelast. Gelukkig hebben we de wedstrijden en prijsuitreiking toch nog op vrijdagavond kunnen inhalen. Hier volgen de poulewinnaars: Theo Jenneskens Theo van der Wegen Frans van de Pas Renate Marceilis Lieny Tonnaer TilladeWit Rian Spreeuwenberg Ria Jenneskens Kalle Voigt JanvanVeghel Dirk Jaspers Tonny van Veghel Alle winnaars van harte proficiat I Rabobank Venray Open in het weekend van 27 t/m 29 augustus wordt voor de achtste keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen aile tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn.De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parkemOpen klasse( 5-6) in Ysselsteyn, klasse 7 (D1) in Leunen en klasse 8/9 (D2/E) bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Oostrum. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD en een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10-13 jaar en 13 - 15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een MD, een JD en een MD. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen.. Dus meld je aan. De inschrijving sluit op zondag 27 juni.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9