Ysselséeyns Nieuws® Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 24 11 juni 2004 h Zo spreekt de Heer tot de mens die hem waardig ontvangt: „Jij ontvangt mij, Daarom reinig ik jou van je zonden, Daarom bescherm ik je tegen het kwaad, Daarom ontsteek ik in jou de liefde, Daarom verlicht ik je verstand, Daarom vergroot ik je loon zo maak ik jou aan mij gelijk zo leid ik jou met mij voort." Van Lovinckplein 8: Lucas 9,11-17: Toen nam Jezus die vijf broden en twee vissen. Hij keek op naar de hemel, sprak de zegenbede uit en brak ze, en gaf ze aan de leerlingen om aan de mensen uit te delen. De wonderbaarlijke broodvermenigvuldiging. Hoe kun je duizenden monden voeden met een paar broden en vissen...? Hopeloos! Geen beginnen aan. Als ik het leed, het verdriet, de eenzaamheid om me heen aanschouw, voel ik me soms machteloos. Waai- te beginnen als talloze mensen je aandacht, je tijd, je liefde, je aanwezigheid nodig hebben...? Hopeloos! Geen beginnen aan. Dit verhaal geeft me dan kracht om door te gaan. Gewoon ergens te beginnen en soms gebeurt het wonder dan opnieuw...Dat korte bezoekje. Dat ene telefoontje. Dat kleine gebaar is soms voldoende om een mens op te richten uit de apathie en op zijn en haar manier weer iets te betekenen voor anderen, om dat wat zo weinig leek toch te kunnen delen. Intenties van 12 t/m 18 juni 2004: za 12 jun 19.00 u (Kinderwoorddienst gr. 4) (Volkszang) overl. fam. Verhoeven-Arts; Toon Lemmens en Wiel van den Heuvel en ouders Lemmens-Poeis. 13 jun 9.15 u Marlidi Bastiaansen; ouders van Ass-Claessens. ai 15 jun 19.00 u Piet Cox; Annie Cleven-van Dijck; Wim Spreeuwenberg. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Willem; zo 9.15 u Joris en Bart A. di 19.00 u Erwin en Kevin. Deze zaterdag is er een kinderwoorddienst voor groep 4: Alle 39 communicantjes van dit jaar, zijn welkom! Middeleeuws volksgezegde

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1