Ideco Herberg de Peel kinderdagverblijf Poeh-beer Ideco - voor duidelijk en onafhankelijk energieadvies Op 1 juli gaat de elektriciteitsmarkt officieel open. Er is vanaf dan een splitsing tussen "netwerk" (bekabeling) en "levering" (verkoop). Per regio is er een vaste netwerkbeheerder, welke zorg draagt voor de stroomvoorziening. De leveranciers zijn daarentegen verkopers en hebben eigenlijk niks met de stroomvoorziening te maken. Uit alle leveringsbedrijven moet u er dus zelf een kiezen. Een leveringsbedrijf is puur en alleen een handelsbedrijf. Ze kopen stroom in en verkopen het weer door. Vandaar dat de prijs erg belangrijk is bij de keuze. Dit weten de leveringsbedrijven maar al te goed. Vandaar dat zij er voor zorgen dat prijzen lastig te vergelijken zijn, en ze besteden veel geld aan marketing. Voor een voordelig contract moet daar dus doorheen geprikt worden. En dat is precies wat we bij Ideco doen: duidelijkheid scheppen in een complexe markt. Wij zijn volledig onafhankelijk waardoor wij bedrijven objectief kunnen adviseren over de te maken keuzes in de vrije energiemarkt. Ons doel is bedrijven duidelijkheid te geven over wat ze aan wie betalen, en de stroomkosten te verlagen. Dit bereiken we door voortdurende oplettendheid, creativiteit en met nauwkeurige prijsvergelijkingen en berekeningen. Tel. (0493) - 529 422 Fax (0493) - 529 236 ideco@iLimburg.nlwww.ideco-energie.nl In onze volledig op kinderen afgestemde locatie bieden wij professsionele kinderopvang voor uw kinderen van 0-4 jaar. Ons uitgangspunt hierbij is een huiselijke sfeer voor uw kinderen. Omdat wij beschikken over de benodigde vergunningen en werken volgens de meest recente voorschriften, zijn de door u gemaakte kosten bovendien voor een groot deel fiscaal aftrekbaar. Wanneer u meer informatie over het kinderdagverblijf wenst te ontvangen, neem dan contact met ons op. Wij beantwoorden uw vragen graag. Kinderdagverblijf Poeh-beer Lovinckplein 12 5813 CC Vsselsteyn K.v.K. Venlo 12048248 Tel: (0478) 569706 www. kdvpoehbeer. nl inf o@kdvpoehbeer. nl HERBERG de PEEL Kom tijdens het EK voetballen kijken in onze ARENA Natuurlijk zijn wij dan ook woensdagavond geopend Degenen die nog mee willen poule moeten deze voor zaterdagmiddag ingeleverd hebben

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 12