De vereniging bestaat 25 jaar! Dit willen we vieren samen met alle leden, oud-leden en allen, die Tennisvereniging Ysselsteyn een warm hart toedragen. Daarom organiseren we een geweldig feestweekend van 18 t/m 20 juni Het programma ziet er als volgt uit: Vrijdagavond vanaf 20.00 uur; Reünie voor leden, oud-leden, sponsors en andere belangstellenden met verrassende optredens van plaatselijke artiesten. Tevens zal op deze avond de naam van het tennispark worden onthuld. Zaterdag vanaf 14.00 uur: Dag van de jeugd met een clinic door Tennisschool Maascourt gevolgd door een qezelliq feestie voor iedereen. 3 J Zondag vanaf 09.00 uur: Jubileum tennistoernooi voor de senioren leden, geheel in de stijl van de jaren zeventig, dus met houten rackets en kleding uit die tijd. Ook oud-leden kunnen aan dit toernooi deelnemen Ton van Hees staat weer garant voor een lekkere warme hap. Ca. 18.00 uur: Groepsfoto van alle leden. Plaats: Tennispark De Heining Ysselsteynseweg 94 Het belooft dus een prachtig weekend te worden. Wij hopen u dan ook op een van deze dagen te mogen begroeten. Bestuur Tennis Vereniging Ysselsteyn VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN *<J Programma Mixtoernooi Donderdag 17-6 Voorntjes - Baarsjes aanvang 20.30 uur Fluiten Peter P., tellen Mieke Verhuur materiaal vollevbalvelden De volleybalclub heeft voor enkele voUeybalvelden materiaal te huur. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Joop Geurts, tel 541557. Porpsvollevbaltoernooi Zondag 18 juli wordt weer het jaarlijkse dorpsvolleybaltoernooi georganiseerd op het veld bij de Jera. Er wordt gespeeld in een mix-klasse 6 tegen 6, een mix-klasse 4 tegen 4, een heren-klasse 4 tegen 4 en een dames-klasse 4 tegen 4. In de mix-klassen dienen minimaal 2 dames in het team te staan. Opgeven kan door het inleveren van onderstaande strook bij Ivo Nagelkerke, Timmermannsweg 12, tel 541897 voor 10 juli. De inschrijvingskosten bedragen 15,- per team van 6 personen en 10,- per team van 4 personen. Naam Team: Klasse: Mix 6*6 Mix 4*4 Heren 4*4 Dames 4*4 Naam contactpersoon: Adres: Telefoon:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 10