Ysselsfeyiis Nieuws Blad Mens, geest, liefde Redactie: Dorpsraad Het voimaakste in de wereld is de mens. Het voimaakste van de mens is de geest. Het voimaakste van de geest is de liefde. Het voimaakste van de liefde is God. Jrg 42, nr. 23 4 juni 2004 Van Lovinckplein 8: Johannes 16,12-15: 'Zo iemand Mij liefheeft, zal hij mijn woord onderhouden. Dan zal ook mijn Vader hem beminnen, en Wij zullen tot hem komen, en ons verblijf bij hem nemen'. De kerk wekt ons op het feest van de Drieëenheid niet zozeer op tot diepzinnige bespiegelingen omtrent het ondoorgrondelijk geheim van de heilige Drieëenheid, als wel tot een lofprijzing van de oneindige God, die ons barmhartigheid heeft bewezen. Het mysterie van de heilige Drieëenheid is voor de christen en in de gelovige voortdurende werkelijkheid. God woont in de ziel van elke rechtvaardige. Hij is alomtegenwoordig. Hij wil in mij zijn als gever en ontvanger van liefde, als minnaar en beminde. Dan past het ons te bidden: 'Eer zij U, Vader, Zoon en heilige Geest, zoals het was in het begin en nu en altijd, en in de eeuwen der eeuwen' Intenties van 5 t/m 11 juni 2004: za 5 jun 19.00 u (Kinderkoor) Anna Maria van Beers-Maessen; Levende en overl. fam. Mulders- Maessen en bijz. intentie; overl. ouders Custers-Claassen; ouders Pouwels-Voesten en overl. fam.; Nel Vervoort en Piet Verstappen; Nella Spreeuwenberg-de Bruyni (zus Door). .o 6.jun 9.15 u ouders Marcellis-Deckers. di 8 jun 19.00 u Lena Smeets-van Asten; An van de Ven-Winnen; overl ouders van Well-Thoonen en overl. fam. Misdienaars: za 19.00 u Joris en Niels; zo 9.15 u Klaas en Erwin; di 19.00 u Vera en Mike. Franciscus van 5aLes *rz i,""

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1