HBS "Ons Genoegen" Ron v.d. Hoflf naar O.S. in Athene!? Gouden medaille met Ned team op E.K Op het E.K. te Brussel stelde Ron v.d. Hoff zijn uitzending naar de Olympische spelen in Athene met het Ned. team veilig, Na de kwalificatie vorig jaar in New York moest er op het E.K. vormbehoud getoond worden, d.w.z. een plaats bij de eerste 12. Dat die vorm er was bewezen Wietse van Alten, Pieter Custers en Ron ondubbelzinnig door de finale te behalen na winst op Wit-Rusland, Denemarken en Belgie. De finale tegen Engeland werd eveneens met een verschil van 2 punten gewonnen zodat hetrecurveteam voor het eerst in de geschiedenis Europees Kampioen werdWe feliciteren Ron met dit resultaat dat behaald is na bijna 4 jaar intensief met het team en de bondscoach getraind te hebben Zilver voor Johan v. Dongen. Het Ned. Compoundteam met Johan v.Dongen startte voortvarend door al in de kwalificatieronde een nieuw wereldrecord te schieten en met maar liefst 12 punten te verbeteren. In de finaleronden werd daarna achtereenvolgens Hongarije, Denemarken en Gr Brittanie verslagen. Het Fransse team was echter in de finale te sterk voor Nederland, niettemin was het zilver een bijzonder goed resultaat op dit E.K We feliciteren Johan met deze prachtige prestatie, een beloning na de ontelbare trainingsuren. Koningscliieten. Naast deze prestatie in Brussel van onze leden was er op Hemelvaartsdag ook nog het jaarlijkse koningschieten met een vacante plaats om de titel door de afwezigheid van Johan. Na 50 pijlen in een open ronde werd er door de eerste 16 via serie's van 5 pijlen geschoten in een nock-out systeem. In de halve finale beslechtte John v. Sambeek de stnjd tegen Cor Jansen in zijn voordeel terwijl Piet v. Berkel en Michel Camps bet pas na 3 barrages eens waren dat Michel naar de finale ging In de finale over 10 pijlen kwam de ervaring van Michel naar boven en moest John genoegen nemen met de titel Prins van Ons Genoegen.Michel werd dus Koning 2004. Ook de jeugd schoot om de titels. Bij de aspiranten werd Carrie Wegh winnares van de Peter v. Hoof-wisselbeker en Bas Tonnaer mocht voor een jaar de Interpolis-juniorcup in ontvangst nemen Tijdens een gezellige avond werden tevens de prijzen uitgereikt van de wintercompetitie. In de recurvekJasse was de eerste prijs voor Peter Verbaarschet voor Ton Hellegers, In de compoundklasse was Johan v. Dongen winnaar voor Michel Camps. Oproep Oud-leden Tennis Vereniging Ysselsteyn TVY bestaat dit jaar 25 jaar. Graag willen wij dit vieren met de grondleggers van onze vereniging, onze oud-ieden, in de vorm van een reünie op vrijdag 18 juni, vanaf 20.00 uur in de kantine van TVY. Deze feestelijke bijeenkomst van leden, oud-leden en sponsors zal worden opgevrolijkt door verrassende optredens van plaatselijke artiesten. Tevens zai op deze avond de naam van het tennispark worden onthuld. Op zondag 20 juni vanaf 09.00 uur wordt een jubiieumtoernooi georganiseerd in de stijl van de beginjaren van de vereniging, dus met houten rackets, kleding uit die tijd en alle attributen, die in die tijd gebruikelijk waren. Ook hiervoor willen we onze oud-leden uitnodigen om zich hiervoor aan te melden bij de organisatie van dit toernooi: Mart de Wit (541735) of Jan Jaspers (541428). De ervaring van deze 2 heren staat garant voor een prachtig toernooi. Ton van Hees zorgt 's middags zoals intussen gebruikelijk voor een lekkere warme hap. Dus oud-leden, haal die tennisspullen uit de kast en speel nog eens een balletje mee.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5