Senioren Shirts Dorpencompetitie Willen degenen, die dit jaar hebben deelgenomen aan de Dorpencompetitie de shirts svp terug bezorgen bij Tilla de Wit, Veenmos 3. We hebben ze nl. weer nodig voor het Venray Open. Vsselstfip KEIJSERS-MANDERS BV Open Dorpentoernooi In de week van 7 t/m 13 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV wordt dit jaar voor de elfde maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames-heren- en voor het eerst ook in gemengddubbel in de sterktes 5,6, 7 en 8. Dus voor eik niveau. Met ingang van dit jaar is dit toernooi een officieel KNLTB geworden en dus alleen toegankelijk voor leden van de KNLTB. U kunt zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen of eiectronisch via onze website: www.vsselstevn.com/tw. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 30 mei of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Let op, dit is de laatste week. Rabobank Venray Open In het weekend van 27 t/m 29 augustus wordt voor de achtste keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Roahe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse( 5-6} in Ysselsteyn, klasse 7 (D1) in Leunen en klasse 8/9 (D2/E) bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3e t/m de 6" plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de team presentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Oostrum. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD en een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13-15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een MD, een JD en een MD. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen.. Dus meld je aan. De inschrijving sluit op zondag 27 juni. HÜBSCH und HEFTIG tours organisiert busreis KERMIS SEVENUM Wanneer?maandag 7 juni Vertrek vanaf Roelanzia om 15.30 uur Retour vanuit Sevenum om 22.00 uur Te Koop: Caravan (burstner) 3 persoons 18-20 jaar oud, met z.g.a.n. Voortent Ideaal voor jeugdvakantie in de omgeving incl. glasfles, af te halen voor 225,00 M. Teunissen, Lovinckplein 5 Tel. 545070 Opgave: vóór 7 juni in de café bij Roelanzia Kosten busreis: 8,00 per persoon te voldoen bij opgave

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 14