25 jaar TVY De vereniging bestaat 25 jaar! Dit willen we vieren samen met alle leden, oud-leden en allen, die Tennisvereniging Ysselsteyn een warm hart toedragen. Daarom organiseren we een geweldig feestweekend van 18 t/m 20 juni. Het programma ziet er als volgt uit: Vrijdagavond vanaf 20.00 uur: Reünie voor leden, oud-leden, sponsors en andere belangstellenden met verrassende optredens van plaatselijke artiesten. Tevens zal op deze avond de naam van het tennispark worden onthuld. Zaterdag vanaf 14.00 uur: Dag van de jeugd met een clinic door Tennisschool Maascourt gevolgd door een gezellig feestje voor iedereen. Zondag vanaf 09.00 uur: Jubileum tennistoernooi voor de senioren leden, geheel in de stijl van de jaren zeventig, dus met houten rackets en kleding uit die tijd. Ook oud-leden kunnen aan dit toernooi deelnemen. Ton van Hees staat weer garant voor een lekkere warme hap. Ca. 18.00 uur: Groepsfoto van alle leden. Plaats: Tennispark De Heining Ysselsteynseweg 94 Het belooft dus een prachtig weekend te worden. Wij hopen u dan ook op een van deze dagen te mogen begroeten. Bestuur Tennis Vereniging Ysselsteyn Jubileum tennisshirts In verband met de viering van het 25-jarig jubileum van de vereniging wordt de leden de mogelijkheid geboden om een tennisshirt te bestellen voor een zeer aantrekkelijke prijs. Deze polo, wit, met logo TVY in kleur op de voorkant en een opschrift op de achterkant, verband houdende met het jubileum, is een modem shirt van een zeer goede kwaliteit. Het shirt wordt dankzij een ruime sponsoring aangeboden aan alle jeugd- en seniorenleden voor de prijs van 10,= Het is verkrijgbaar in de gangbare jeugdmaten en voor volwassenen in M,L ,XL en XXL. Op de website van TVY en ook in de kantine is een plaatje van het jubileumshirt te bezichtigen. De bedoeiing is om aan het einde van het feestweekend op zondag een groepsfoto te maken van alle leden, gekleed in het nieuwe shirt, U kunt u bestelling doorgeven per e-mail bij Jan Ewals, email: j.ewals@home.nl, onder vermelding van naam, adres, tel.nr. en maat, of door onderstaand strookje in te vullen en in de bus te doen bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24 of in de bus in de kantine. Bestelformulier tennisshirt TVY Naam: (M V) Adres: Telefoon: Mobiel: E-maii adres: Ik wil graag shirt(s) bestellen Maat; Bestelling uiterlijk 6 juni inleveren

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 12