KBO AFDELING Ysselsteyn/Vrecbpeel KINDERHULP. Deze actie heeft 840,19 opgebracht, waarvoor onze dank namens de organisatie. KlENEN.Woensdag 19 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelchof. FEDERATIE-COMPETITIE. Woensdag 9 juni is er een FEESTMIDDAG voor alle verenigingen in de Smelehof. Aanvang: 14.00 uur (de zaal is om 13.30 uur open). Alle bezoekers ontvangen gratis koffie/thee met vlaai en 2 eonsumptiebonnenen een gratis lot voor de traditionele tombola. Verder vindt de uitreiking van de prijzen plaats. Het "Heide Trio"zorgt voor de muzikale omlijsting. Deze middag is ook toegankelijk voor de vrouwen. Diegenen die op deze middag aanwezig willen zijn, dienen onderstaand strookje in de brievenbus te deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 voor vrijdag 28 mei. NAAM: wil met ADRES: (1 of 2 persoon/personen aanwezig zijn op de feestmiddag op 9 juni. Spreuk van de week: Een optimist zegt: hij trekt wel op die mist. Een pessimist zegt: wat een pest, die mist Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Vrij i.v.m. Hemelvaart Donderdag a.s. is Hemelvaart en derhalve zijn de leerlingen donderdag en vrijdag 20 en 21 mei) vrij. Gemengd Koor "Vivace" Zondag 16 mei en donderdag 20 mei Hemelvaartsdag, zingen we beide keren de Hoogmis! Kom allemaal •-O Zii-actief afd. Ysselsteyn Kringbedevaart Op maandag 17 mei is de kringbedevaart in Oostrum. De B.Mis begint om 19.30 uur. Nu de bedevaart weer in Oostrum is, zullen meer leden in de gelegenheid zijn de viering bij le wonen. Excursie Grote Kerk Op vrijdagmiddag 28 mei staat de excursie naar de Grote Kerk in Venray gepland. De excursie begint om 14.00 uur en duurt ongeveer 1 uur en 15 min. Na de excursie in de Grote Kerk is er voor de liefhebbers ook de mogelijkheid om de toren te beklimmen dit is ook onder begeleiding. Eenmaal boven aangekomen is er het prachtige uitzicht over Venray en bij helder weer kun je zelfs Ysselsteyn zien liggen. Wij vragen 1,-- vergoeding. Dit bedrag zal besteedt worden aan de restauratie aan de beelden van de kerk, Heb je zin om mee te gaan dan kun je jezelf tot 26 mei opgeven bij Marian Bartray tel. 541264. Muziekvereniging de Peeiklank Bes t u u rsvergad erin g As. maandag 17 mei is er om 21.30 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Anierloterii In de periode van 17 mei tot en met 13 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur en natuurbehoud in Limburg. Wij bevelen deze loten van harte aan: ook onze vereniging Heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds! Oud ijzer IJ kunt iedere week van maandag tot en met vrijdag tot 17.00 uur oud ijzer deponeren in de container op bet terrein van aann.bedr. M.J. Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Wij verzoeken u alleen materiaal in te leveren dat voor minimaal 90% uit ijzer bestaat' Bedankt voor uw medewerking! MUMini/l

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4