ms BlaJ Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 20 14 mei 2004 o Van Lovinckplein 8: Joh 14,23-29: Als iemand mij liefheeft, zal Hij mijn woord ter harte nemen; dan zal mijn Vader hem liefhebben en zullen We bij hem ons verblijf gaan houden. Wie Mij niet liefheeft, neemt mijn woorden niet ter harte. Het woord dat jullie horen, is echter niet mijn woord, maar dat van de vader die Mij gezonden heeft. Ik laat U mijn vrede, Ik geef U mijn vrede. Vrede, ons geschonken als een flonkerende diamant. Sluit ik mijn ogen voor die verblindende schittering? Herken ik de komst van de Trooster? Steeds meer naderend, ongelooflijk wegen banend? Nieuw perspectieven Of sluit ik mijn hart, keer ik in mijzelf? Zie ik niet het hemels Jeruzalem, neerdalend uit de hemel -een ondenkbaar visioen waarin poorten zich openen, nieuwe toekomst verwelkomend, gave van licht, waarbij zon, maan en sterren verbleken? Vrede en Zicht, niet te ontwijken, niet te geloven! En toch! Zal het er eens van komen? Intenties van 15 t/m 21 mei 2004: za 15 mei 19.00 u zo 16 mei 9.15 u di 18 mei 19.00 u do 20 mei 9.15 u Kinderwoorddienst (groep 4). Ouders Horrevoets-Havermans; Johan Vogels en overl. fam. Vogels-Jeurissen; Giel Trommelen en overl.fam; Jan van Soest(veij.) en Yvonne. (Vivace) Levende en overl. fam. Mulders Maessen en bijz. intentie; Catharina Lemmens-Verstraaten; Ben Linders eri Nel Winnen; Wiel Philipsen (jró jrd. Willem en Jac Smeets en Lena Smeets-van Asten; Piet Cox. Hemelvaart van Jezus Voor de intenties van de parochie. Misdienaars: za 19.00 u Bart O en Bart A; zo 9.15 u Stef en Jelle; di 19.00 u Erwin en Kevin. Kinderwoorddienst: Zaterdagavond is er weer een kinderwoorddienst voor de jongens en meisjes die vorige maand hun eerste communie gedaan hebben. Van harte welkom! Kevelaar Zoals reeds bekendgemaakt is, vindt de fietsbedevaart naar Kevelaar plaats op dinsdag 18 mei. Opgave hiervoor kan nog tot en met zaterdag 15 mei bij Harry Fleurkens, Lovinckplein 10b, tel. 541203. De onkosten (o.a. voetpont en onderweg koffie voor de fietsers en voor alle deelnemers de maaltijd in Kevelaer) bedragen 12,50 (voor de fietsers) en 10,00 (voor de andere deelnemers). De fietsers vertrekken dinsdagmorgen om uiterlijk 7.45 uur vanaf de parkeerplaats bij de school. Per voetpont steken we bij "tante Jefi'de maas over. Om 11.30 uur is de H.Mis in Kevelaer. De organisatie hoopt op veel deelnemers en goed fietsweer.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1