Mededeling Dorpsraad: "Dodenherdenking" Dorpsrüüd^) Op dinsdag 4 mei zal in samenwerking met leerlingen van de YSSBÏStCVÏl basisschool in onze parochiekerk (H.Mis van 19.00 uur) een herdenkingsdienst gehouden worden. Aansluitend hierop vindt de kranslegging plaats. Dorpsraad Ysselsteyn Comité herdenking oorlogsslachtoffers Kindervakantiewerk gaat naar de boerderij! Het programma van Kindervakantiewerk Venray speelt zich dit jaar af "Rond de Boerderij", Deze leuke kinderweek zal plaatsvinden van maandag 26 tot en met vrijdag 30 juli en sluit dus naadloos aan op de Venrayse kermis. "De successen van de afgelopen jaren zullen natuurlijk ook dit jaar weer deel uitmaken van het programma", aldus Erik ffeorgy e.o- van de Leur, hoofdleider van Kindervakantiewerk. "Maar de vele nieuwe ideeën die bij de organisatie aanwezig waren, zijn dit jaar in het programma verwerkt.Zo'n toezegging belooft dus veel. Op dit moment wilde de organisatie nog niet ai te vee! los laten, maar wel wilden ze vertellen dat er natuurlijk een sport- en speldag is, er veel geknutseld kan worden en dat zowel de maandag als de vrijdag een bijzondere dag beloven te worden. Op 11 mei gaan de programmaboekjes naar de basisscholen en daarin zijn alle details te lezen. Aanmelden is dan tot en met 17 mei mogelijk via het aanmeldformulier dat in dat boekje zit. Wacht dan niet, maar lever het ingevulde formulier dus zo snel mogelijk weer in bij de leraar op school. Kindervakantiewerk is ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook ais je maar één of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar op telefoonnummer 0478-515777 of via www.kvw-venray.nl. Basisschool "StQda"- Oudervereniging Vakantie Na viering van koninginnedag zijn de kinderen vrij tot 10 mei. We wensen iedereen een fijne vakantieweek toe. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO LOGO. De betekenis van nevenstaand logo. zoals onlangs gevraagd op de jaarvergadering: Het logo stelt een mens voor, een oudere mens. die met zijn omhoog gestoken armen een dak ondersteunt. Symbool voor beschutting, bescherming. De (mondige) oudere mens ondersteunt zijn eigen dak, hij komt op voor zijn belangen. Het is een krachtig beeld. KIENEN.Woensdag 5 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. MEDEDELING. Zoals op de jaarvergadering is medegedeeld is er op 18 mei een Maria-viering in Oostrum, bedoeld voor alle KBO-afdelingen in de gemeente Venray. Op deze datum is toevallig ook de bedevaart naar Kevelaer gepland. Uiteraard is het aan de leden om zelfde keuze te bepalen. OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zal zondag 2 mei de II. Mis om 9.15 uur zingen. De Fatima-Mis en Marialiedjes nr. 38 en 41 CIP-Samen-Zorgwerk. Het KBO-Gehandicapten Platform Venray en 3VO organiseren een Scootmobielencursus op vrijdag 11 juni a.s. in de Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Dit in twee dagdelen: van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur. De eigen bijdrage is 5,00 per deelnemer. Wilt u als scootmobielhouder deelnemen, dan kunt u contact opnemen met Jan van Gassel. Hij zal zorgen dat u een inschrijfformulier krijgt voor deelname. Als u aangewezen bent op een scootmobiel, dan verandert voor u als scootmobielgebruiker veel in het weggebruik. Vandaar deze warme aanbeveling door de KBO-GPV en 3VO. CIP, Samen-Zorgwerk, tel. 542120. Spreuk van de week: Een naturist is nooit bang voor een zakkenroller".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4