Programma van 29-April t/m lOJtej 2004 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via dc telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. Collecte Ned.Hartstichting Ondanks vee! negatieve berichten in de media hebben onze inwoners hun hart laten spreken tijdens de collecte van afgelopen week. Het mooie bedrag van 728,99 was het resultaat, meer dan vorig jaar. We danken dan ook alle gulle gevers en natuurlijk de collectanten van handboogschutterij "Ons Genoegen". donderdag 29-Apr Koninginnenach Punked Medewerkergroep 1 1-Met Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar Mederworkargroep 3 3-Msi JOA-vergadering S-Mei Donderdagavondgroep PyamaParty 7-Mei Vrijdagavondgroep 8~Mei ON AIR Warm-Up Party Mederwerkergroep 2 9-Mei F1 10-Mei JOA-vergadering 20:00 zaterdag 20:00 maandag donderdag 20:00 18:30 vrijdag 2aterdag 20.00 20:00 zondag maandag 14:00 20:00 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 ON AIR 8 AFTERSHOCK De voorverkoop is inmiddels gestart In Extreme. de Heideroosjes, Intwine, Janez Dotd, Gazzoleen, Concubine en Xosi Pipe, ON AIR dus, kosten slechts 12 euro. AFTERSHOCK met Luna. Paul Elsiak en Bas Ram kost 15 euro. Voor AFTERSHOCK geldt echter wet een minimumleeftijd van 16 jaar. Legitimatie verplicht Kaarten zijn o.a. verkrijgbaar bij de Jera, het Tankstation, Forest en Snackpoint. De feestavond voor alle helpende vrijwilligers is dit jaar 29 mei. Koninginnenach Punked Beerbong, Strike at the Source, 4Fridges en The Jux Junction. Entree 5 euro tot dan!! Donderdagavondgroep Komende donderdag (29 aprilis ©r geen DAG. in verband met de koninginnen nacht. De week er op (6 mei) hebben jullie allemaal vakantie, en is er in bij de jera pyjamaparty. Deze zal beginnen om half zeven, en vrijdag 's morgens om half 10 is het afgelopen. We gaan er een leuke avond van maken filmpje, spelletjes, lekker kletsen, kussengevecht enz. Het is niet nodig om iets lekkers zoals chips of snoep mee te nemen, hier word voor gezorgd. Ook dure spulten gsm, discman, enz. kun je beter thuislaten. Je knuffel mag je wet meenemen Tot volgende week donderdag! Nationale Sponsorweek Stg. JERA'70 doet mee aan de nationale sponsorweek: Van 15 t/m 23 mei organiseert de Sponsor loterij de nationale sponsorweek .Dit houdt in dat veel clubs en verenigingen in het heie land loten gaanverkopen voor de sponsor loterij voor hun club of vereniging. Concreet houdt het in dat van elk tot van 6.- dat de club of vereniging weet te vsrkopener direct 3,- tn de clubkas terecht komt, elke maand opnieuw. Met uw lot speelt u dan elke maand mee (tot wederopzegging) met de sponsor loterij en maakt u kans op grote geldprijzen en elke maand wordt de helft van de opbrengst van uw tot overgemaakt aan onze stg. Hiermee steunt u dus direct een goed doel vtak bij u in de buurt en maakt u kans op heel grote prijzen. De overige 3,- werden door de sponsor loterij gebruikt om andere doelen te steunen en om de prijzen uitte betalen uiteraard. In de week van 15 t/m 23 Mei zal er veel media aandacht zijn voor de nationale sponsorweek Er zulten shows op tv zijn en spotjes op radio en artiketen in de krant In deze weak kan het dus zijn dat u door een van onze vrijwilligers opgebefd wordt met de vraag of u oen lat witt kopen van do sponsor loterij en of wij u aan mogen mekten bij de sponsor loterij om vanaf dat moment maandelijks mee te spelen namens stg JERA'70 Wij zullen u dan vragen om uw naam. adres, postcode, woonplaats en uw rekeningnummer. Wij hopen als bestuur en vrijwilligers van stg. JERA'70 dat u allen massaal oris goede doel witt ondersteunen door het kopen van een lot. Met het geld wat wij hieruit werven kunnen wij onze. activiteiten nog meer verbeteren aismede onze locatie op oen goed niveau houden. Mededeling Het is het bestuur van stg. JERA'70 ter ore gekomen, dat er volgens meerdere bronnen een aantal zaken met betrekking tot o.a. de donderdagavondgroep niet door de beugel kunnen. Als voorbeeld noemen we dat er schijnbaar bij die bronnen de gedachte leeft dat er tijdens deze activiteit alcohol wotdt genuttigd door de leiding. Als bestuur en medewerkers willen wij deze geruchten ontkrachtenOme regels hieromtrent zijn heei duidelijk en ze worden door onze medewerkers nageieeft. Uiteraard kunnen we niet voorkomen dat er geruchten de wereld in komen. Wanneer u vari een dergelijk gerucht op de hoogte bent en u wilt er meer over weten, veraoeken wij u om contact op te nemen met een van de leden van het bestuur Te weten, voorzitter Henny Beelen (0478-541793), penningmeester/secretaris Tom van Asten (06-23430477), Sjoerd Ewals, Joeri Hendriks, Rob de Weert, Jose Spreeuwenberg of Joan Kuenen. Heeft u andere opmerkingen of tips of evt. klachten, laat het ons aub weten. Alleen dan kunnen wij da zaken nog beter organiseren. Alvast bedankt voor uw medewerking en begrip. Bestuur en vrijwilligers stg. JERA'70

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2