Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging 1E Heilige Communie Zondag 25 april a.s. tijdens de mis om 10.00 uur zuilen de leerlingen van groep 4 hun 1e H. Communie doen. De communicanten worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9.45 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband naar de kerk. Bij goed weer rechtsaf via het Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk; bij slecht weer de kruising over. Gereserveerde plaatsen: - Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste banken links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. - Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken links én rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. We willen u in het belang van de viering met klem vragen in de kerk geen foto- en/of video-opnames te maken. De communicanten hebben om begrijpelijke redenen maandagmorgen 26 april a.s. vrij. Voor alle duidelijkheid delen we u mede, dat de broertjes en zusjes van de communicanten (ook uit de kleuterbouw) gewoon school hebben. Wij vragen aanwonenden deze dag te vlaggen. Tenslotte wensen we iedereen natuurlijk een mooie, sfeervolle viering en een fijne dag toe. Project "Blindenschool Tibet' Op dinsdag 27 april komt Hans Vollenberg, die enkele jaren geleden tijdens zijn vakantie in Tibet de blindenschool van Paul Kronenberg bezocht, hierover in de morgenuren op school vertellen. De leerlingen bereiden zich aan de hand van enkele nieuwsbrieven op het bezoek van Hans op. Koninginnedag Donderdag 29 april na de midddag vindt de viering van Koninginnedag plaats. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd. Ook de instromers, die normaal de middag vrij hebben, worden nadrukkelijk uitgenodigd. De spelen vinden plaats op sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden. De lessen zullen 's morgens voor alle groepen om 11.30 uur afgelopen zijn. Er is géén overblijven. Het tijdschema is als volgt: 13.00 uur: bijeenkomst kinderen op school; 13.10 uur: vertrek kinderen onder begeleiding van de groepsleerkrachten naar het sportpark; 13.15 uur: aankomst op het sportpark en zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel; groep 1 bij spel 1 etc.; 13.30 uur: start koninginnespelen en werpbal; 15.30 uur: einde spelen en werpbal; uitreiking herinnering/traktatie; 16.00 uur; opruimen en afbreken spelen. Er is een kraam op het sportpark, waar koffie, limonade, koek e.d. te koop zijn. Bij regenweer bestaat de mogelijkheid dat de spelen niet doorgaan. In dat geval hebben de kinderen van 13.00 tot 15.00 uur een alternatief programma op school. Vakantie Na viering van koninginnedag zijn de kinderen vrij tot 10 mei. We wensen iedereen een fijne vakantie week toe. Na de vakantie vindt de gebruikelijke luizencontrole plaats. Mogen wij u verzoeken uw kinderen met eenvoudige kapsels en zonder gel e.d. naar school te laten gaan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6