Muziekvereniging de Peel klank Serenade blaaskapel Vandaag, vrijdag 23 april brengen we om 20.45 uur een serenade aan blaaskapel "de Smeleblaozers" i.v.m. het 50-jarig jubileum. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis. Eerste H. Communie As. zondag 25 april begeleiden wij de Eerste H. Communicanten naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 9.35 uur. Badges uniformen Onlangs zijn er nieuwe badges uitgedeeld voor op de uniformjassen. Willen de leden die de badge nog niet aangebracht hebben op hun uniformjas dit alsnog doen i.v.m. de optredens van het komende weekend!! Schema groepsrepetitie fanfare J p-overleg met dirigent van Buggenum en de muziekcommissie is er besloten om de komende weken enkele g. ^epsrepetities in te plannen. Dit geeft de dirigent de mogelijkheid om per instrumentengroep extra aandacht te besteden aan de moeilijke passages. Hieronder volgt een schema van de indeling. Wij vragen de leden hier zoveel mogelijk rekening mee te houden! Maandag 26 april 19.45 - 21.00 uur gezamenlijke repetitie 2100 - 22.15 uur groepsrepetitie voor slagwerk en aanvulling drumband Maandag 3 mei 19.45-21.00 uur 21.00-22.15 u ur groepsrepetitie sopraansaxofoon, altsaxofoon, tenorsaxofoon, bugel en trompet groepsrepetitie hoorn, trombone, tuba, bariton, bas en baritonsax Oud ijzer Zoals reeds eerder vermeld kunt u van maandag tot en met vrijdag tot 17.00 uur oud ijzer deponeren in de container op het terrein van aann.bedr. M.J. Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Wij hebben echter geconstateerd, dat er de laatste tijd ook regelmatig restafVal wordt achtergelaten bij de container. Wij doen dan ook een dringend beroep op iedereen om alléén oud ijzer in te leveren! r~" lankt voor uw medewerking. De eerstvolgende oud ijzer actie wordt gehouden op zaterdag 12 juni. Programma Vrijdag 23 april Zondag 25 april Zondag 9 mei Zaterdag 12 juni Zondag 13 juni Zaterdag 26 juni Vrijdag 16 juli Vr/zat. 19-20 nov. Zaterdag 25 dec. Serenade blaaskapel 20.45 uur Eerste H. Communie Zondagochtendconcert schouwburg drumband Oud ijzer actie Wandelvierdaagse Venray Deelname Peeltoernooi JES 2 seniorendrumband Venray Muzikaal Totaal fanfare Promsconcert in samenwerking met fanfare Merselo Opluisteren H. Mis 11.00 uur Bestuur, muziekcommissie en dirigent van Buggenum zijn nog bezig met het plannen van een uitwisselingsconcert voor de fanfare. Dit zal waarschijnlijk plaatsvinden op zondag 16 mei of op zondag 23 mei. Zodra de datum definitief vaststaat horen jullie hier meer over. T5SELSTEYN,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5