Programma van 22-Apr t/m 3-Mei 2004 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. KBO AFDELING Yssclsteyn/Vredepeel FIETSTOCHT. Woensdag 28 april houden we een fietstocht van ongeveer 30 km. Daarbij brengen we een bezoek aan een bloemenkwekerij. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. KINDERHULP. Vanaf maandag 25 april verzorgt onze vereniging de actie Kinderhulp. SPORTMANNEN 55+ Vrijdag 23 april is de laatste sportavond. We starten weer op vrijdag 3 september. We wensen iedereen een fijne zomer. MEDEDELING. Zoals op de jaarvergadering is medegedeeld is er op 18 mei een Maria-viering in Oostrum, bedoeld voor alle KBO-afdelingen in de gemeente Venray. Op deze datum is toevallig ook de bedevaart naar Kevelaer gepland. Uiteraard is het aan de leden om zelfde keuze te bepalen. BILJARTEN ROELANZlA-toernooi. Dinsdag 20 april werden de wedstrijden tussen de groeps winnaars. t.w. winnaar groep A (.(jan Teunissen) tegen winnaar groep B (Wim Swinkels) en winnaar groep C (Sef Claessens) tegen winnaar groep D (Herman van Ass)gespeeld. Jan Teunissen en Herman van Ass wisten zich voor de finale te plaatsen, die door laatst genoemde werd gewonnen. Proficiat Herman, met het behalen van de Roelanzia-Wisseltrofee. Seizoen 2004-2005. We gaan ervan uit dat alle deelnemers aan de Smelehof-competitie en de Federatie competitie van het afgelopen jaar het komende seizoen ook weer meedoen. Indien dit niet het geval is, dan afmelden bij Wim Verschuuren (tel. 541516) voor vrijdag 14 mei. Nieuwe spelers, zowel voor de Smelehof-competitie als voor de Federatie-competitie dienen zich ook voor die datum aan te melden. Spreuk van de week: "Een goed humeur is een bezit voor het leven". donderdag 22-Apr Donderdagavondgroep 18:30 Levend Stratego zaterdag 24-Apr Discotheek v.d Jeugd v a 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 2 zondag 25-Apr F1San Marino, Imola 14:00 maandag 26-Apr Medewerkervergadering 19:30 woensdag 28-Apr JOA-Vergadering 19:30 donderdag 29-Apr Donderdagavondgroep 18:30 zaterdag 1-Mei Discotheek v.d. Jeugd v a 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 3 maandag 3-Mei JOA-Vergadering 19:30 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 Jera On Air Aftershock Beste Jera-vrijwilligers en overige belangstellenden, Zoals 2 weken te lezen viel zijn het Jera On Air- en Aftershockprogramma rond. Om het festival goed te laten lopen zijn we echter afhankelijk van een groot aantal vrijwilligers. We rekenen dan ook op jullie inzet dit jaar. De donderdag hemelvaartsdag, 20 mei) starten de werkzaamheden rond 14.00 en duren tot ca 01.0Qu, De vrijdag (21mei) van 19.00u tot ca OlOOu. We verwachten van de vaste Jera-vrijwilligers dat zij beide dagen aanwezig zijn. Wanneer je echter een dag of daggedeelte niet kunt wordt je verzocht dit zo snel mogelijk door te geven Ook met andere wensen wordt geprobeerd rekening te houden. We zoeken ook dit jaar een aantal mensen die mee willen helpen met de opbouw, schoonmaak en afbraak van het terrein en tent. Dit zal voornamelijk woensdag t/m zaterdagochtend gebeuren. Verder zoeken we ook dit jaar op een aantal extra-vrijwilligers. Mede dankzij hen was het festival van vorig jaar een groot succes. Ze hebben onder andere meegeholpen met de bonnenverkoop, beveiliging en catering. Wilt u dit jaar ook weer meehelpen dan kunt U dit doorgeven. Zou U dan meteen de dagen, dag of daggedeelte door willen geven dat U wilt werken? Ook met andere wensen wordt geprobeerd rekening te houden. U zult dan na overleg worden ingedeeld. Wilt U/Heb je, naar aanleiding van bovenstaande iets door te geven? Mail dan naar Rob de Weert, robdeweert@hotmail.com. (Vergeet U dan niet uw/je naam en telefoonnummer te vermelden.) Mocht dit niet lukken bel dan 06 - 14897924

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2