Ysselsteyns Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 16 16 april 2004 Een leugen kan de halve wereld rondreizen, terwijl de waarheid nog bezig is zijn schoenen aan te trekken. Van Lovinckplein 8: Johannes 20,19-31: Hij zei tot Tomas: 'Kom hier riet uw vinger en bezie mijn handen, Steek uw hand uit en leg die in mijn zijde en wees niet langer ongelovig maar gelovig' Toen riep Tomas uit: 'Mijn heer en mijn God!' En Jezus zei tot hem: 'Omdat ge Mij gezien hebt, gelooft ge? Zalig die niet gezien hebben, en toch geloofd hebben.' Het ongeloof van Tomas is o zo herkenbaar, ook voor hedendaagse hoorders of lezers van de tekst. De woorden die Jezus tot Tomas richt, klinken bijna bestraffend: 'Wees niet langer ongelovig, maar geloof!' Blijkbaar had het verhaal van de leerlingen over het verschijnen van Jezus voldoende moeten zijn om het te geloven. Met dit verhaal laat Johannes zien, dat voor het geloof in Jezus' verrijzenis het getuigenis van de leerlingen voldoende is. Gelovigen moeten en kunnen op hun woorden vertrouwen. Intenties van 17 t/m 23 april: za 17 apr 19.00 u Viering bij het 50-jarig bestaan van de de Smelebloazers. - Voor de levende en overleden leden van Bloaskapel de Smelebloazers; overl. ouders Custers-Claassen; Teng Classens en Marie Classens-Gooren zo 18 apr 9.15 u Overl. ouders Jenniskens-Smits; overl. ouders Janssen-Keijsers; Thei Janssen; jrd. Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; overl. fam. Lemmens-Poels; ouders van Vegchel-Verheijen; Jep Hendix en uit dankbaarheid bij 80e verjaardag, di 20 apr 19.00 u Nella Spreeuwenberg-de Bruyni (oude buurt), vr 23 apr 11.30 u Huwelijk Eric Couwenberg en Suzanne Stienen. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Joris; zo 9.15 u Bart O. en Jelle; di 19.00 u Anja en Niels; vr 11.30 u Bart A. en Erwin. Huwelijk: Trouwen op 23 april Eric Couwenberg en Suzanne Stienen. Vastenaetie: De collecte heeft dit jaar de mooie som op gebracht van 2.046,78. Namens de Maya's van Guatemala hiervoor héél hartelijke dank .1, j»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1