Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 15 9 april 2004 %erfc£estuur en pastoor wenst aCCe -parochianen een gezegend (paasfeest Van Lovinckplein 8: Johannes 20,1-9: Maria Magdalena kwam vroeg in de morgen - het was nog donker - bij het graf Maria Magdalena is de eerste mens die de verrezen Jezus mag ontmoeten. Zij herkent hem pas wanneer Hij haar naam noemt: Maria! Zij is ook de eerste die persoonlijk een boodschap van de verrezen Heer ontvangt. Als Maria Magdalena zo centraal staat in het paas-evangelie, kan het niet anders of zij vertegenwoordigt ons allen, alle mensen. Intenties van 10 t/m 16 april 2004: za 10 apr 21.00 u Paaswake in verwachting van de Verrijzenis van Jezus Christus. t Dienst van licht, water, lezing, doop en eucharistie. Int.: Wiel Hubers; Myrna Michels. zo 11 apr 9.15 u Paasmorgen, dag van de Verrijzenis. Int.: Marlidi Bastiaansen; ouders Willemse-Spreeuwenberg en kinderen; bijz. intentie; Toon Wismans; Gerardus v.d. Munckhof en Bernardina de echtgenote. ma 12 apr 9.15 u Tweede Paasdag Int. Agnes Philipsen-van der Sterren. di 13 apr 19.00 u Lena Smeets-van Asten; Ouders Wismans-van Vegchel en overl. fam.; overl. fam. - Fleurkens-van Staveren en uit dankbaarheid; Ties Peeters; Tien en Marie Hendriks- Fleurkens en kleinzoon Sijf Roos. Misdienaars: za 21.00 u Klaas en Bart. O., Erwin en Jelle; zo 9.15 u Joris en Bart A.; ma 9.15 u Vera en Kevin; di 19.00 u Stel' en Mike. Doop: In de Paasnacht wordt gedoopt: Siem Janssen van Pottenvenweg 15. Huwelijk: Gaan trouwen: op 23 april Eric Couwenberg en Suzanne Stienen. Vastenactie: Vorige week hebt u de zakjes ontvangen. Deze week zijn/worden ze bij u opgehaald. Mocht U de ophaler gemist hebben dan kunt u het nog altijd kwijt (met natuurlijk iets erin) in de brievenbus van de pastorie. Alvast heel hartelijk dank aan ieder die zijn bijdrage levert. Vrije dag: De vrije dag van de pastoor was totnutoe op maandag. Omdat er op die dag vaak niets van terecht kwam, is die dag m.i.v. Pasen verplaatst naar de donderdag. We moeten een dag vrij nemen op voorschrift van de Bisschop. Wilt u er rekening mee houden dat ik op donderdag, ook telefonisch, niet bereikbaar ben. 8*—-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1