Programma van 1-aprt/m 14-apr 2004 Voor meer info check www-ysseisteyn.com/jera70 Donderdagavondgroep Uitslag Fight For Fame zondag woensdag donderdag zaterdag donderdag zaterdag 1-apr Donderdagavondgroep Zwemmen 3-apr Smartverscheurend Hard Mederwerkergroep 2 4-apr F1 Bahrein, Dubai 7-apr Jera-Kamp vergadering 8-apr Donderdagavondgroep Levend Stratego 10-apr Discotheek v.d. Jeugd v a. 14 jaar Mederwerkergroep 3 14-apr Bestuursvergadering 20:00 20:00 14:00 19:30 18:30 17:50 woensdag 2.0:00 De donderdagavondgroep gaat 1 april zwemmen, iedereen moet dan al om 17:50u aanwezig zijn zodat we op tijd kunnnen vertrekken. Xost Pipe heeft op 27 maart in OJC Jera'70 de wedstrijd Jera's Fight For Fame gewonnen. De inzet van deze tweedaagse strijd was een optreden als openingsband op het Jera On Air Festival in Ysselsteyn. Dit evenement vindt plaats op Hemelvaartsdag (20 mei). De tweede plaats werd gedeeld tussen de bands Staal met Glazen en The Skarabeez. Deze laatste groep won ook de publieksprijs. The Skarabeez verdient daarmee een optreden op de Jera On Air Warm-Up Party. Tijdens de Jera On Air Warm-Up Party staat naast The Skarabeez ook de band Agitator geprogrammeerd. Dit feestje wordt gehouden op 8 mei in het jongerencentrum. Uitslag: 1Xost Pipe uit Deurne. 2. The Skarabeez uit Venlo en Staat met Glazen uit Uden 3. SnOwball, uit Eindhoven Smartverscheurend hard Ook zo'n fan van smartlappen als 'Manuela', 'Een beetje verliefd' of 'Je loog tegen mij"' Nee? Smartverscheurend hard! is anders en Iaat zelfs de meest grote smartlaphaters een traantje wegpinken. Hoewel smartlappen en levensliederen tegenwoordig weer helemaal hip zijn en iedereen uit volle borst 'Heb je even voor mij' zingt, luisteren de meeste coole chicks en dudes toch liever naar iets anders. Smartverscheurend hard! is echter van een geheel andere orde. Dit evenement brengt een humoristisch en hard eerbetoon aan het vaderlandse levenslied. Patatje Metal, Alles Rap en De Zingende Fresia's zingen op onnavolgbare wijze bekende Nederlandse smartlappen Bandleden Marco Borsatan, Nico Haat, Beest, Vader Macabraham en Denny Anti-Christian duwen met grof geweld alom bekende smartlappen en nederpopklassiekers door je strot. Deze smartelijke muziek wordt wel eerst van een pittig metalsausje voorzien, voordat je hem opgediend krijgt. De nummers blijven wel herkenbaar, wat tot grote hilariteit bij het publiek leidt. Tel daarbij op de sexy swingende heupen van Marco Borsatan en je bent verzekerd van een heftig en hitsig optreden. Alles Rap Het Smarthop Collectief Alles Rap serveert de crowd vervolgens smarthop, een spannende combi van hiphop en smartlap. Smartlappen als 'Manuela', 'Ik voel me 20 verdomd alleen' en 'aan de grens van de Duitse Heuvelen' worden voorzien van een vette beat en dan komen de waterlanders vanzelf tevoorschijn. Van het lachen welteverstaan. Kortom, deze vette, lauwe shit van Alles Rap zorgt voor een totaal nieuwe kijk op het levenslied. De Zingende Fresia's Men neme rock, pop en smartlapklassiekers, gooi alles bij elkaar, even roeren en je krijgt de unieke muziek van de Zingende Fresia's op je bord. In het feesteircuit hebben deze bloemetjes met de gouden keeltjes een behoorlijke reputatie opgebouwd, dus dat belooft wat! Zij komen de avond afsluiten met een spetterend optreden, dus kom ook nu weer naar de JERA voor een geslaagde zaterdagavond! Donderdagavondgroep Donderdag 8 april Is er bij de donderdagavondgroep levend Stratego. Zorg dat jullie allemaal een fiets bij hebben met werkende verlichting. We komen bij de Jera bij elkaar en fietsen dan naar het bos. Op de terugweg fietsen we weer ge2amelijik naar de Jera. Onderweg mag er niet afgedraaid worden. Patatje Metal

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2