Ysselsfcynt; Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 14 2 april 2004 Van Lovinckplein 8: Fillip. 2, 6-11: Hij die bestond in goddelijke majesteit, is aan de mensen gelijk geworden. Hij heeft zich vernederd door gehoorzaam te worden tot de dood, tot de dood aan het kruis Op Palmzondag kent de liturgie twee belangrijke elementen: Op de eerste plaats de intocht van Jezus in Jeruzalem, ofwel het begin van de voltooiing van zijn opdracht. Het belangrijkste is die intocht en niet zo zeer de palmtakken. Je zou elk ander soort tak kunnen gebruiken om de Heer lof toe te zwaaien. En het tweede element volgt hieruit namelijk het lijden en de kruisdood, die we deze week vieren en vandaag al horen in het Passieverhaal. En als Kroon op dit alles de verrijzenis met Pasen. Intenties van 3 t/m 10 april 2004: za 3 apr 19.00 u Palmpasen Gezinsviering. (Kinderkoor Eige Wijsjes) Anna Maria van Bccrs-Maessen; levende en overl. fam Mulders-Maessen en bijz. intentie; ouders Roosen-Persoons en dochter Joke van Lier-Roosen; jrd. Piet Litjens; Jan Verstappen; Giel Trommelen en overl. fam.; ouders Verheyen-Versteegen en Jan Giliam; ouders Horrevoets-Havermans. Palmzondag Herdenking van de intocht van onze Heer Jezus Christus in Jeruzalem. (Vivace) Grad Claessens; Lien Philipsen; ouders van Dijck-Wismans; Martinus Arts; Albert Peeters en echlg. Gerarda Ewals. Jeu Arts; overl. fam. Philipsen-Cremers. Witte Donderdag, herdenking van het laatste Avondmaal. Dienst in clusterverband in de kerk van Merselo. Goede Vrijdag, herdenking van lijden en dood van onze Heer Jezus Christus. Kruisweg in onz.e kerk. Wake in de Paasnacht, herdenking van de opstanding van onze Heer Jezus Christus. Dienst van Licht, Water en Doop, in clusterverband in onze kerk. Misdienaars: za 19.00 u Vera en Anja; zo 9.15 u Willem en Mike; di 19.00 u Stef en Kevin; vr 19.00 u Joris en Bart A.; Paaszaterdag 21.00 u Klaas en Bart O., Erwin en Jelie. zo 4 apr 9.15 u di 6 apr 19.00 u do 8 apr 19.00 u vr 9 apr 19.00 u za 10 apr 21.00 u Kinderwoorddienst: In plaats van de kinderwoordvieringen vorige week en volgende week is er deze week een gezinsviering om samen de palmpasen te vieren. Iedereen welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1