KEIJSERS-MANDERS SENIOREN Piramide tennissen gaat toch door in 2004. GEEF JE NU OPI In de jaarvergadering van jl vrijdag was er een sterke aandrang vanuit de leden om toch weer de piramide op de agenda te zetten. Aan deze oproep geven we graag gehoor. We gaan spelen via het systeem van poules van ca 7 personen ingedeeld op sterkte, ledereen kan in een periode van ca. 8 tot 10 weken 6 partijen spelen tegen spelers van gelijkwaardig niveau. Doel is het spelen van leuke wedstrijden in je eigen poule. Opgeven kan onder vermelding van je telefoonnummer en je aanduiding: beginner, gemiddeld, of gevorderd tot en met maandag 29 maart aanstaande bij Jolanda 542011 of Email afi.swinkels@12move.nl Vriidag 26 maart bijeenkomst KNLTB-competitie 2004 Op vrijdag 26 maart om 20.00 uur is in ons clubgebouw de bijeenkomst voor alle teams die deelnemen aan de KNLTB-competitie. Naast de uitreiking van de competitiebescheiden en de ballen is dit de gelegenheid om onderling afspraken te maken. Verder wordt ieder team verzocht om op deze avond de competitiebijdrage via de aanvoerder te voldoen. Voor de seniorenteams op dinsdag, vrijdag en zondag is dit 60,- en voor de zaterdagteams 90,- (inclusief lunch). De bijdrage geldt niet voor de juniorenteams op zondag. De samenstelling van de KNLTB-teams 2004 staat vermeld op onze site www.vsselstevn .com/tvy Vsseisteyn speelsterkte Swinkeis tel. ik ga ook tennissen bij TVY! 1!^ Wil je sportief bezig zijn, dan heeft tennissen bij TV Ysselsteyn vele voordelen: - Beginnen met tennissen kan op elke leeftijd; - Tennislessen voor beginners tot gevorderden - Gezellige toernooien en competities - Je treft een bloeiend verenigingsleven Voor meer informatie kun je terecht bij; Jan Ewals, Peter Janssenweg 24, 5813 BR Ysselsteyn. Tel: 0478-541781 i i Of nog beter: Kom naar de informatieavond Senioren Op dinsdag 30 maart wordt in de kantine van TVY een informatieavond gegeven voor de senioren, die sinds kort lid zijn van de tennisvereniging, maar ook voor aspirant-leden, die overwegen lid te worden en graag iets meer willen weten over deze vereniging. Op deze avond zal informatie worden gegeven over algemene zaken zoals de samenstelling van bestuur en commissies, het reserveren van baan-uren, de verlichting en uitleg van de activiteitenkalender met competities, toernooien en kampioenschappen. Daarnaast zal tennisschool "Maascourf informatie verstrekken over het volgen van tennislessen, zowel 's zomers buiten op onze banen als s'winters binnen in de hal. De avond begint om 20.30 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom sir T: 0478 - 54 47 00 www.keijsersrnanders.nl Keijsers-Manders Sanidrome Keijsers-Manders Installatietechniek B.V. Keizersveld Venray Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11