SENIOREN Piet Lltiens Toernooi Dit toernooi, vernoemd naar ons erelid Piet Litjens, wordt gespeeld op zondag 4 april en dus niet zoals in het verleden met Pasen. Dit eerste buitentoernooi van het nieuwe seizoen wordt gespeeld als dubbels in poules en er zal weer gestreden worden om de bekende wisselbekers. Doordat op sterkte wordt ingedeeld kan iedereen spelen op zijn eigen niveau, Dus ook beginners! VsEElstEÜIi V°or e,ke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Alle senioren kunnen zich hiervoor opgeven via onze website www.vsselstevncom/tvy of middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 28 maart. Let op, dit is de laatste week De organisatie van dit toernooi is in handen van Dirk en Marleen. Piramide tennissen oaat toch door in 2004. GEEF JE NU OPI In de jaarvergadering van j! vrijdag was er een sterke aandrang vanuit de leden om toch weer de piramide op de agenda te zetten. Aan deze oproep geven we graag gehoor. We gaan spelen via het systeem van poules van ca 7 personen ingedeeld op sterkte, iedereen kan in een periode van ca. 8 tot 10 weken 6 partijen spelen tegen spelers van gelijkwaardig niveau. Doel is het spelen van leuke wedstrijden in je eigen poute. Opgeven kan onder vermelding van je telefoonnummer en je speelsterkte aanduiding: beginner, gemiddeld, of gevorderd tot en met maandag 29 maart aanstaande bij Jolanda Swinkels lei. 542011 of Email afi.swinkels@12move.nl SiteTVY Zoals intussen wel bij velen bekend, heeft TVY een prachtige site. Voor informatie over onze vereniging, mooie foto's of het aanmelden van toernooien kun je hier terechtKijk snel op www.vsselstevn.com/tvy. Informatieavond Senioren Op dinsdag 30 maart wordt in de kantine van TVY een informatieavond gegeven voor de senioren, die sinds kort lid zijn van de tennisvereniging, maar ook voor aspirant-leden, die overwegen lid te worden en graag iets meer willen weten over deze vereniging. Op deze avond zal informatie worden gegeven over algemene zaken zoals de samenstelling van bestuur en commissies, het reserveren van baanuren, de verlichting en uitleg van de activiteitenkalender met competities, toernooien en kampioenschappen. Daarnaast zal tennisschool "Maascourt" informatie verstrekken over het volgen van tennislessen, zowel s'zomers buiten op onze banen als s'winters binnen in de hal. De avond begint om 20.30 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom. Vrijdag 26 maart bijeenkomst KNLTB-competitie 2004 Op vrijdag 26 maart om 20.00 uur is in ons clubgebouw de bijeenkomst voor alle teams die deelnemen aan de KNLTB- competitie. Naast de uitreiking van de competitiebescheiden en de ballen is dit de gelegenheid om onderling afspraken te maken. Verder wordt ieder team verzocht om op deze avond de competitiebijdrage via de aanvoerder te voldoen. Voor de seniorenteams op dinsdag, vrijdag en zondag is dit 60,- en voor de zaterdagteams 90,- (inclusief lunch). De bijdrage geldt niet voor de juniorenteams op zondag. De samenstelling van de KNLTB-teams 2004 staat vermeld op onze site www, vsselstevn .com/tvv JUNIOREN Qpeninastoernooi Hallo jongens en meisjes. Het tennisseizoen gaat weer van start en wel met het openingstoemooi. Dit toernooi is op woensdag, 31 maart. De eerste wedstrijden beginnen rond 13,30 uur voor de basisschooljeugd en voor de oudere jeugd starten we rond 17.00 uur. Ais je NIET kunt graag afmelden vóór zondag 21 maart bij Hiida (541433), Elly (0493-526117) of bij Gerda (541552). Maandaaavondcompetitie De maandagavondcompetitie gaat ook weer beginnen en wel op maandag 5 april. We spelen net ais andere jaren 1 tegen 1 We hopen dat je er zin in hebt en net als altijd word je zo goed als het kan in sterkte ingedeeld Als je NIET mee kunt doen of een bepaalde tijd absoluut niet kunt, geef dit dan vóór zondag 28 maart door aan Ria (545035) of Hilda (541433) Introducé toernooi Beste jongens en meisjes. Op woensdag 7 April spelen we het introducé toernooi. Je mag een vriend of vriendin, neefje of nichtje, buurjongen of buurmeisje, enz. uitnodigen om mee te tennissen. Hij of zij hoeft geen lid te zijn van TVY, wei ongeveer van je eigen leeftijd, zo kan iedereen op een leuke manier kennis maken met tennis. Wij willen graag dat iedereen meedoet, zodat het heel gezellig wordt en dan maken wij er een leuk toernooi van. Je kunt je opgeven door het opgave strookje, met jou naam en de naam van de introducé, bij Marion (Lovinckplein 3) in de bus te doen. Dit kan tot en met 28 maart. Naam: Naam introducé: Wij doen mee aan het introducé toernooi, op 7 April. Leeftijd: Leeftijd:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 8