TOURCLUB d Muziekvereniging de Peelklank Programma Maandag 22 maart: Zondag 28 maart: Zaterdag 17 april: Zondag 18 april: Zondag 25 april: Afscheid J. Laumen Drumband, JES1 JES2 drumbandfestival in Leunen Federatief solistenconcours Federatief solistenconcours Eerste H. Communie AFSCHEID DIRIGENT JO LAUMEN As. 22 maart nemen we na een periode van bijna 8 jaar officieel afscheid van dirigent Jo Laumen. Graag willen wij u ook in de gelegenheid stellen om afscheid van hem te nemen en tevens kennis te maken met zijn opvolger Toine van Buggenum. Wij willen daarbij speciaal uitnodigen de partners van onze leden, de ereleden en oudleden van onze vereniging en de leden van de Vriendenkring. Het officiële gedeelte begint om 21.00 uur. Vooraf is er voor de leden gewoon repetitie om 19.45 uur. Voor deze gelegenheid verwachten wij alle leden IN UNIFORM!! De leden van de drumband worden om 20.45 uur verwacht, eveneens in uniform. Repetitie drumband Het aanvangstijdstip van de repetitie voor de seniorendrumband van as. dinsdag 23 maart is gewijzigd. Dc repetitie begint dan om 19.15 uur!! OUD IJZER Wij willen u er op wijzen, dat u buiten de halfjaarlijkse oud ijzer acties om oud ijzer kunt deponeren in de container die geplaatst is op het terrein van aann.bedr. MJ. Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Het ijzer kan gebracht worden tijdens kantooruren (tot 17.00 uur) van maandag tot en met vrijdag!!! Dc Peeldancers Uitslag danstoernooi 14 maart 2004 "De Krulstarte"uit de Mortel Silvia Gielens 225 pnt. 8e van de 11 plaatsen Loes Poels Kimberley Xhofleer 271 pnt. 3e van de 10 plaatsen Marleen Alders Amber Dobbe 268 pnt. 5e van de 10 plaatsen Dancing Stars Little Stars 248 pnt. 3e van de 5 plaatsen Eletric Stars Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Blijf je best doen!! Er zijn nog drie toernooien: 21 maart Nistelrode 28 maart Haps 3 en 4 april Nederlandse Kampioenschappen in Odilapeel. In de maand april en de meivakantie is er geen trainen. In de week van 10 mei beginnen we met het nieuwe dansseizoen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Informatie en opgave bij Marian Poels tel. 0478-541414. 275 pnt. 4e van de 15 plaatsen 273 pnt. 6e van de 15 plaatsen 272 pnt. 5e van de 7 plaatsen 254 pnt. 5° van de 5 plaatsen to Met 24 man gingen we zondag van start voor onze tweede rit van het nog prille seizoen. Was het vorige week koud en nat, nu waren de voorspellingen heel wat beter. De harde zuidwesten wind zorgde toch voor uitermate lastige omstandigheden. De eerste 8 tot 10 kilometer gingen met de wind van opzij of schuin in de rug. Op deze manier konden de beentjes lekker op temperatuur komen zodat we eenmaal tegen de wind in fietsend niet meteen met "dikke benen" kwamen te zitten. Via het Schoor, de Schadijker bossen en America koersten we via de b wegen evenwijdig aan de Middenpeeiwcg zuidwest. Bij Koningslusl staken we over richting Panningen, waar we juist ten noorden afbogen richting Beringen. Tot Panningen moesten we keihard werken. Bijna 25 km knokten we in twee of drie waaiers tegen de harde wind. Vanaf Beringen werd deze wind echter onze vriend. Hij blies ons via Helenaveen en Griendsveen in een lekker tempo huiswaarts. Eenmaal aangeschoven voor de welverdiende versnapering bij Johan en Liesbeth waren de inspanningen van het eerste deel van de tocht al weer vergeten. Foto's te zien op hnp://w-w-w.vsselstevn.coin/toerclubZondag gaan we om 09:30 uur van start! 6 SC LSTCYfOF 1 PEELDANCERS VtSELBTlVH YSSLI.STL Y N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6