Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Asielzoekergezin Sorkhabi Graag willen we alle inwoners van Ysselsteyn op de hoogte houden van het reilen en zeilen van het gezin Sorkhabi. Vanaf 17 november 2003 woont het gezin (Mustafa, Jelena en hun kinderen Mark, Maria en Maxima) in een vakantiebungalow van het Jeugd Ontmoetings Centrum (bij het Duits Soldatenkerkhof). Een fijne woning waar ze het heel erg naar hun zin hebben. Van tevoren was bekend dat dit verblijf tot Pasen kon voortduren omdat daarna de bungalows weer gereserveerd zijn voor groepen. Er is voor de periode na Pasen een oplossing gevonden in de vorm van een sta-caravan bij de fam. van Wijngaarden aan de Moostdijk. Zij stellen hun caravan ter beschikking en deze wordt de komende weken door de familie klaargemaakt om te bewonen. Hierbij krijgen ze hulp van dorpsbewoners waar dat nodig is. Het huisvestingsprobleem is dus tijdelijk opgelost. Het geldprobleem echter niet, omdat de familie Sorkhabi in de 2e procedure zit en geen recht heeft op opvang, geld en werk. Ze hebben nog geen uitsluitsel over hun verblijfsvergunning. Mustafa werkt enkele dagen per week als onbetaald vrijwilliger bij het Raaylandcoilege. Het afgelopen halfjaar zijn er geregeld enveloppen met een geldbedrag afgegeven bij de pastorie of bij dkt. Keijzer. Er wordt voor gezorgd dat de familie dit geld ontvangt. We willen, ook namens de familie, alle gevers en alle inwoners die op de een of andere manier hun steun betuigen, heel hartelijk bedanken voor hun meelevendheid. Giften zijn nog steeds heel erg welkom bij bovengenoemde adressen. Rechtstreeks aan de familie schenken is natuurlijk ook prima. We willen benadrukken dat we deze familie zullen steunen zolang ze dat nodig hebben. Hel is bijna ondraaglijk om zo te moeten leven, laten we met z'n allen hun verblijf hier zo draaglijk mogelijk maken met de mogelijkheden die ons ter beschikking staan Een verblijfsstatus kunnen we hen niet geven, wel steun en meeleven. Alvast heel erg bedankt! Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors, pastoor M. Jenniskens en dorpsraad Ysselsteyn. Website: www. dorpsraadysselsteyn. nl - Wil je meer informatie over de lopende zaken die tijdens de dorpsraadsvergadering aan de orde worden gesteld, raadpleeg dan de website van de dorpsraad (zie hierboven). Het voorlopige verslag van elke vergadering wordt zo gauw mogelijk geplaatst. - Oproep verenigingen Willen jullie de info-gids adressen contactpersoon/secretaris) op de site controleren en eventuele wijzigingen doorgeven, dit i.v.m. het actueel houden van het overzicht. Alvast bedankt! - Wil je volledig op de hoogte blijven, bezoek dan de openbare vergaderingen. Je bent van harte welkom! Dorpsraad Ysselsteyn Secr.: J v/d Pas - x Peuterspeelzaal "De Calimero's" afèXSVl Collecte Jan tie Beton De vorige week gehouden collecte voor Jantje Beton heeft het mooie bedrag van 694,-- opgebracht. Toch 21,- meer dan de opbrengst van vorig jaar. Dit betekent dat we 347,-- voor onze Peuterspeelzaal overhouden. Net als Jantje Beton zullen ook wij dit geld goed besteden. Namens de peuterspeelzaal willen we alle collectanten weer hartelijk bedanken voor hun inzet en alle gevers van harte bedanken voor hun bijdrage. Mededeling Overgang van winter- naar zomertijd In de nacht van 27 maart op 28 maart wordt de klok verzet en gaat de zomertijd in. Dit betekent dat de breng en haaltijden voor alle groepen veranderen. Brengen Halen 's Morgens 08.30-08.45 uur 11.30-11.45 uur 's Middags 13.30-13.45 uur 15.30-15.45 uur Bestuur en team PSZ "De Calimero's". PeutenpMliaöl s 1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4