Programma van 18 mrtt/m 29-mrt 2004 Donderdagavcmdgroep Fight For Fame Failer, Snowball, The Skarabeez, Another Messiah Zaterdag: No Wisdom, Xost Pipe, One PS, Super 88 Smartverscheurend Hard, 3 april Patatje Metal, Alles Rap en De Zingende Fresia's Meer info volgt WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. Zii-actief afd. Ysselstevn Kienen TIEF Dinsdag 23 maart is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Joke Peeters zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Alcohol en drugs tt A We kunnen terugzien op een zeer geslaagde avond over het interessante onderwerp "Alcohol en drugs De opkomst viel echter enigszins tegen. De avond werd gebracht door Lyan Kursten medewerkster van Verslavingspreventie Limburg GGZ d.m.v. een onderhoudend vraag en antwoordspel. Vragen die wij als ouders en opvoeders kunnen hebben waarom onze kinderen gaan experimenteren met deze verslavende middelen werden duidelijk beantwoord. Tevens was het mogelijk diverse stoffen te bekijken en werd er uitgebreid ingegaan op de trends in drugsgebruik en de nieuwste ontwikkelingen in alcoholhoudende dranken. Als een rode draad vertelde Wil Retttka van de BOY4-ever stichting uit Venlo tussendoor haar persoonlijk verhaal over haar zoon Boy. Aan het einde van deze leerzame avond was er voor ons dus genoeg stof voor een discussie! Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Aanmelden nieuwe kleuters 22 maart a.s. bestaat de mogelijkheid voor het aanmelden van nieuwe kleuters van 15.45 tot 16.30 uur in de speelzaal van de basisschool. Kinderen die 4 jaar worden tussen 1 augustus 2004 en 1 augustus 2005 komen hiervoor in aanmerking. Studiedag leerkrachten Op woensdag 7 juli hebben de leerkrachten een studiedag "zorg en evaluatie". Dit betekent dat alle leerlingen die dag vrij zijn. donderdag 18-mrt Donderdagavcmdgroep 18:30 Muziekquiz zaterdag 20-mrt Discotheek v d Jeugd v a. 14 jaar 2000 Mederwerkergroep 2 zondag 21-mrt F1 Sepang Maleisië 8:00 maandag 22-mrt Medewerkervergadering 19:30 donderdag 25-mrt Donderdagavondgroep 18:30 vrijdag 26-mrt Fight For Fame 19:30 Medewekergroep 3 zaterdag 27-mrt Fight For Fame 19-30 Mederwerkergroep 1 maandag 29-mrt JOA-vergadering 1930 Voor meer info check www .ysselsteyn .com/jera7Q Donder 18 maart zullen er briefjes uitgedeeld worden voor het zwemmen. Tot dan! Tijdens Fight For Fame moet iedere band een haft uur spelen Alle optredens worden door een professionele jury beoordeeld en na afloop ontvangt iedere band een juryrapport.De winnaar mag het festival JERA ON AIR 2004 met o.a. de Heideroosjes, Janez Detd Gazzoleen en Concubine openen. Voor de 2e en 3e plaats liggen er entreekaarten klaar Nieuw dit jaar is de publieksprijs die op het einde van de 2e avond wordt uitgereikt. De band met de meeste stemmen mag op de ON AIR-warm-up-party, 8 mei, samen met Agitator komen spelen. Vrijdag: Limbing ■Sitialtrk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2