Mededeling Dorpsraad: "Nieuwbouw in Ysselsteyn" Dorpsraad J Zoals u wellicht weet is Wonen Venray van plan 13 koop- en 10 \YsS6lst6yTl huurappartementen voor senioren te bouwen in het centrum van -- Ysselsteyn. Het nieuwe appartementencomplex is gelegen op een unieke locatie aan de Kerkweg en het Lovinckplein. Zover is het echter nog niet. De Gemeente Venray heeft onlangs de officiële bouwvergunning verleend aan Wonen Venray. Na het drukken van een brochure wordt half april een informatieavond in Ysselsteyn voor belangstellenden georganiseerd. Tijdens deze avond worden de definitieve plannen gepresenteerd en krijgt u door middel van een presentatie, plattegronden en een maquette een goed beeld van het nieuwe appartementencomplex. Ook ontvangt u dan informatie over de verkoop- en verhuurprocedures. Natuurlijk zijn er ook medewerkers van Wonen Venray, de architect en InterMakelaars aanwezig die antwoord kunnen geven op al uw vragen. Na de informatieavond wordt gestart met de verkoop van de appartementen. Zodra 70 procent van de koopappartementen is verkocht, starten wij met de bouw van het complex. De huidige woningen worden gesloopt en de grond wordt gesaneerd en bouwrijp gemaakt. Hierna start de daadwerkelijke bouw van het appartementencomplex. Het is nog onduidelijk wanneer de woningen worden opgeleverd aan de nieuwe bewoners. Heeft u zich in het verleden al gemeld als belangstellende voor dit project bij Wonen Venray, dan ontvangt u en persoonlijke uitnodiging. Heeft u zich nog niet gemeld bij Wonen Venray maar heeft u toch interesse? Houd dit nieuwsblad en de Peel en Maas dan goed in de gaten voor meer informatie. Dorpsraad Ysselsteyn Wonen Venray Onderhoudswerkzaamheden rotondes Ysselsteyn en Oostrum Van maandag 8 maart 2004 (vanaf 09.00 uur) tot en met vrijdag 12 maart 2004 (17.00 uur) verricht de Provincie Limburg onderhoudswerkzaamheden aan de rotondes in Ysselsteyn en Oostrum in de provinciale weg Eindhoven-Well (N270).De onderhoudswerkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestrating van de binnencirkels door asfalt. Rotonde Ysselsteyn Voor de onderhoudswerkzaamheden aan deze rotonde is het noodzakelijk de zijwegen van de rotonde, de Jan Poelsweg en de Peelweg, af te sluiten. Het doorgaande verkeer op de provinciale weg Eindhoven-Well (N270) wordt met verkeerslichten geregeld. Ter plaatse worden naast inhaalverboden en snelheidsverlagingen, omleidingen ingesteld. Verder wordt in verband met de omleidingsroute een parkeerverbod ingesteld op de parallelweg ter hoogte van de Deumeseweg. Daarnaast wordt de - Rouwkuilenweg tijdelijk in twee richtingen begaanbaar. Rotonde Oostrum De aansluiting van de rotonde met de Monseigneur Hanssenstraat wordt tijdens de werkzaamheden afgesloten. Het verkeer op de provinciale weg Eindhoven-Well (N270) en de aansluiting Witte Vennen wordt met verkeerslichten geregeld. Verder geldt er een inhaalverbod en een verlaging van de maximumsnelheid. Voor het lokale verkeer wordt een omleidingsroute ingesteld. Informatie Voor aanvullende vragen over de verkeersmaatregelen kunt u contact opnemen met de Provincie Limburg, de heer E. Dehing van de afdeling Provinciale Wegen, telefoon 043-389 88 22. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. AGRARISCHE VROUWEN Dinsdag 16 maart hebben wij onze excursie. Jullie worden om 8.45 uur met de fiets bij de kerk verwacht. We vertrekken om 8.50 uur. Diegenen die niet deelnemen aan deze dag afmelden voor zaterdag 13 maart bij Tonny Lemmens tel. 541383. Denk ook na over nieuwe onderwerpen voor het nieuwe seizoen. AGRARISCHE VROUWfcN AGEND4 f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3