figjjjzl Muziekvereniging de Peelklank Programma carnaval (t «W Zaterdag 21 februari: Serenade prins Ton I. Bijeenkomst in het gemeenschapshms om 20.30 uur. Maandag 23 februari: Deelname optocht in Venray. Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Peel en Maas te raadplegen. Dinsdag 24 februari: Deelname optocht in Ysselsteyn. Vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 14.00 uur. Let op: Bij al deze gelegenheden in eigen carnavalskleding! Heb je geen vervoer voor de optocht in Venray, neem dan even contact op met één van je collega muzikanten of iemand van het bestuur. Wisseling dirigent Na een periode van bijna 8 jaar heeft dirigent J. Laumen besloten te stoppen bij onze vereniging. Maandag jl. heeft hij zijn laatste repetitie gegeven. We zijn er in geslaagd een opvolger te vinden in de persoon van dhr. van Buggenum. Deze zal op maandag 1 maart beginnen. We verwachten dan ook alle leden op de repetitie. "'•innenkort zullen wij nog officieel afscheid nemen van J. Laumen. Meer informatie hierover volgt nog. Solistenconcours Op 17 en 18 april wordt het federatief solistenconcours gehouden. Heb je je nog niet opgegeven en wil je toch graag meedoen, neem dan even contact op met Jolanda Wilmsen, tel. 541835. GEMENGD KOOR "VIVACE" Op de jl. donderdag gehouden jaarvergadering werd Jan Janssen, Litsenbergweg 37, gekozen tot onze nieuwe voorzitter. Gerry Spreeuwenberg heeft 4 jaar de voorzittershamer gebanteert. We zijn haar daarvoor zeer erkentelijk, l.v.m. familieomstandigheden hebben we Gerry nog niet kunnen bedanken, maar we zullen dit op gepaste wijze op de repetitie doen. Ook van Frans Jenniskens, Pater Tulpstraat, hebben we afscheid genomen. Zijn plaats wordt ingenomen door Toos Smits. Beide nieuwe bestuursleden veel succes gewenst. Om "Vivace"levendig te blijven houden is het koor dringend op zoek naar nieuwe leden. Hebt u interesse bezoek eens vrijblijvend onze repetitieavond op donderdag 20.00u in het oude handbooglokaal. Zij-actief afd. Ysselsteyn Actief communiceren: Vanuit Roermond wordt ons de cursus aangeboden actief communiceren. De onderwerpen die in de cursus zitten zijn: -Basisvaardigheden communicatie,-Hoe voer ik een goed gesprek, -Zo schrijf ik een zakelijke brief, -Met de juiste vragen krijg ik de juiste antwoorden, -Herkennen en omgaan met conflicten, -Feedback geven en ontvangen, -Motiveren van mensen. De cursusduur is 6 avonden en de onkosten zijn 35,- De cursus zal waarschijnlijk starten op 31 maart. Je kunt je voor deze cursus opgeven bij Toos Arts tel 541544. Dag voor Alleengaanden: De dag voor alleengaande wordt dit jaar gehouden op donderdag 11 maart in cafézaal 't Brugeind in Meerlo. Het thema van deze dag is Samen sterk- Onze zorg. De desbetreffende leden hebben hiervoor reeds een uitnodiging ontvangen. Je kunt je hiervoor opgeven t/m 27 februari bij R. de Wit tel 541402. De onkosten bedragen 12,50. Alcohol en drugs: Wij willen jullie alvast wijzen op onze thema-avond over alcohol en drugs op woensdag 10 maart. Zijn het genotmiddelen of ziekmakers.Lyan Kursten van verslavingspreventie Limburg GGZ en Wil Rettka van de BOY4-ever stichting zullen hier op deze avond uitgebreid op ingaan. Ook hoe wij als opvoeder hiermee om moeten gaan. Zie ook onze website wwwxi iactiefl imbure. nl ge-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5