Programma van 19-feb t/m 1-mrt 2004 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. donderdag zaterdag zondag maandag dinsdag woensdag donderdag zaterdag maandag Voor meer 19-feb Donderdagavondgroep 18 33 Carnavafsdisco 21-feb Carnaval 20 11 Mederwerkergroep 1 22-feb Biestige Jeugdbrulluft receptie 14:11 Carnaval 20:11 Medewerkergroep 2 23-feb Carnaval mit de Kroegtijgers 20:11 Medewerkergroep 3 24-feb Carnaval 20:11 Medewerkergroep 1 2 25-feb Herringschèle 20 11 Jeugdraad Medewerkers 26-feb Donderdagavondgroep 1830 Infoavond film opnemen 29-feb Discotheek v d Jeugd v a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 2 1-mrt JOA-Vergadenng 19:30 info check www.ysselsteyn.com/jera70 Biestige Jeugdbrulluft receptie: Afgelopen donderdag hebben we mogen genieten van een BIESTIG mooi uitkomen van het Jeugddorpsbruidspaar. Na een spannende strijd tussen de 6 koppels zijn uiteindelijk WILLY HUBERS JULIA CLAESSENS Het biestig jeugdbrulluftpaar 2004 geworden. Op zondagmiddag 22 feb. zal erom 14.11u. de receptie gehouden worden. Er zijn al enkele kinderen die act opvoeren speciaal voor ons kersverse paar maar als iemand nog iets speciaals wil doen deze middag kun je dat doorgeven aan Lonneke Joosten (0654908170) Aansluitend aan deze receptie zal er natuurlijk een grandioze carnavalsdiscotheek gehouden worden voor de kinderen. Natuurlijk zullen jeugdprins Frank en zijn gevolg deze middag ook aanwezig zijn. Dus kom op de zondagmiddag lekker feesten in de Jera. Carnaval in de Jera Zoals elk jaar Is het in de Jera met de carnaval weer een grandioos feest. De aanvang van elke avond is 20.11u. en de entree is gratis, (met uitzondering van de maandag) De camavalavonden in de Jera is voor personen vanaf 12 jaar t/m 111 jaar. Jeugdpnns Frank en zijn gevolg zuilen ook elke avond aanwezig zijn om de boel op zijn kop te zetten. Waarom naar Venray gaan als het in je eigen dorp veel gezelliger is?!?!? De medewerkers van groep 1 en 2 verdelen zich over 2 avonden dus een man of 8 op de eigen avond en nog een man of 4 voor dinsdag. Op die manier werkt iedereen ma één keer Kroegtijgers Op carnavalsmaandag komen de kroegtijgers een bezoek brengen aan de Jera. De kroegtijgers zijn een feestband, opgericht in 2003 De leden van de band zijn bekend van diverse feestbands zoals De Hoegies, Nuh und seine apfengeile Muzikanten, The Masters, enz. Ze speien muziek die ze zelf omschrijven als "Nederlandstalige krakers van Het Goede Doel tot Frans Bauer en van Doe Maar tot Vader Abraham en vele anderen" Nu voor de carnaval heeft de band extra carnavalsnummers ingestudeerd dus dan staat deze geoliede feestmachine garant voor een mafte show Dus voor deze avond is de Jera net als elke andere avond the place to be! Entree 3 euro. Infoavond film opnemen Op donderdag 26 februari hebben we gewoon donderdagavondgroep Tijdens deze avond komt Myriam Koonings werkzaam bij het JOC (Jongeren Ontmoetings Centrum) in Ysselsteyn iets vertellen over het Duitse kerkhof en deserteurs Hierna zal er een filmpje gemaakt worden met de kinderen in de hoofdrol Deze film zal gebruikt worden tijdens de tentoonstelling die op 6 maart van start gaat

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2