AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO ALDERENAOVEND. Donderdag 5 februari (hedenavond) wordt ons (alle ouderen) door de Carnavalsvereniging een Alderenaovend aangeboden, waarvoor onze hartelijke dank. Deze avond begint om 19.30 uur. OUDERENKOOR. Het ouderenkoor gaat donderdagmiddag 12 februari naar 't Schuttersveld zingen en hebben daarvoor op zaterdagmorgen om 10.00 uur repetitie in de multifunctionele ruimte van de kerk. JAARVERGADERING. De jaarvergadering zal gehouden worden op woensdag 31 maart. BILJARTEN r Uitslagen Federatie-competitie: week 5 Vv jVu Ysselsteyn 1 Vrij Ysselsteyn 4-Griendtsveen 3 5-4 Ysselsteyn2-Sevenum4 2-7 UVB 3-Ysselsteyn 5 7-2 Grubbenvorst 4-Ysselsteyn 3 0-9 Spreuk van de Week "We zijn allemaal bezig fit en sportief te blijven en parkeren onze auto zo dicht mogelijk bij het sportterrein Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand februari: Marloes Claessens, Geert Deters, Jean Deters en Theo ««mVi Deters. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Serenade Op zondag 15 februari brengen we om 14.45 uur een serenade aan jeugdprins Frank. Jeugdfanfare In de maand februari repeteren we weer in Ysselsteyn. Michelle Jacobs en Stefanie Romme zijn aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Hou in de gaten: 15 februari serenade gaan brengen aan ons jeugdlid Suzan die jeugdprinses in de Vredepeel is geworden. De precieze tijd volgt nog. 6 maart uitwisselingsconcert in Ysselsteyn. C.I.P. De volgende week begint de cursus e-mailen en internetten voor de maandag en de donderdaggroep. Helaas hebben we niet alle inschrijvingen kunnen plaatsen. Het gaat op volgorde van binnenkomen. In september zal er weer een najaarcursus gegeven worden, waarvoor in augustus aangemeld kan worden. Het CIP telefoon no. 542120 wat u altijd kunt bellen voor een afspraak voor hulp en advies. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Rabobank Op maandag 9 februari zal de Rabobank voor ons een avond verzorgen over verschillende onderwerpen. Rian Kleuskens zal ons informatie geven over internetten pinnen en chippen sparen (fiscale achtergrond). Tevens zal Rian ons een demonstratie geven over internetbankieren. Na de pauze zal Wil Loenen ons alles vertellen over pensioenen en lijfrente. Wij hebben al met Wil Loenen gesproken en waren van mening dat het zeer interessante onderwerpen zijn. Deze avond wordt verzorgd bij de Rabobank, ingang achterom en begint om 20.00 uur. Vragen over bovengenoemde onderwerpen kun je op deze avond stellen. Wij verwelkomen jullie graag op deze avond. ifHQrinatie 1,.unburn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4