Dorpsraad Ysselsteyn m mm mm i Proaramma van 29-ian t/m 9-feb 2004 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: "Ter inzage legging ontwerpbestemmingsplannen kerkdorpen Op 27 januari jl. heeft het college van Ben W van de gemeente Venray besloten de ontwerpbestemmingsplannen voor de 10 kerkdorpen van de gemeente vanaf 6 februari a.s. ter inzage te leggen voor een periode van 4 weken. Nadere informatie over het inzien van de plannen en het indienen van een zienswijze staan in de officiële publicatie van donderdag 5 februari a.s. in de Peel en Maas en Staatscourant. De plannen zijn aangepast n.a.v. de inspraak- en overiegreacties die afgelopen zomer bij de gemeente zijn ingediend. De reacties bestaan voornamelijk uit vragen over de weergave van toekomstige woningbouw, afwijkingen in huidig gebruik en huidige functie, vragen over aanpassingen van de plangrenzen, ondergronden en de flexibiliteit voortvloeiend vanuit gewenste leefbaarheid. Woningbouw Nieuwe ontwikkelingen, zoals toekomstige woningbouw, zijn daarom niet in de bestemmingsplannen meegenomen. Mogelijke nieuwe woningbouwlocaties worden in afzonderlijke projecten ondergebracht die een aparte procedure doorlopen Op het moment dat de woningbouwontwikkelingen beschouwd kunnen worden als gerealiseerd, zijn deze wel meegenomen in de plannen. Leefbaarheid Om de leefbaarheid in de dorpen te behouden c.q. te versterken is er enige flexibiliteit m de plannen aangebracht. Hiertoe zijn verschillende functies (wonen, dienstverlening, horeca en maatschappelijk) onderling uitwisselbaar gemaakt via een wijzigingsbevoegdheid van B en W. Daarnaast is het mogelijk gemaakt om verschillende gebruiksmogelijkheden bij de bestemmingen maatschappelijke doeleinden en dienstverlening toe te staan. Voor meer informatie kunt u bellen met Bureau communicatie, Monique Schalier. Dorpsraad Ysselsteyn Gemeente Venray BASISSCHOOL "ST-OPA"- Oudervereniging Ouderbijdrage Eind 2003 hebben alle ouders een brief ontvangen met het verzoek de ouderbijdrage te betalen. Wij vragen diegenen, die nog niet aan dit verzoek voldaan hebben, het aangegeven bedrag binnenkort over te maken. donderdag 29-jan Donderdagavondgroep 18:30 zaterdag 31-jan Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 2 donderdag 5-feb Donderdagavondgroep 18:30 zaterdag 7-feb Discotheek v.d. Jeugd v.a 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 3 zondag 8-feb Carnavaismiddag Voetbal/Korfbal 14:11 maandag 9-feb Bestuu rsvergadering 20:00 Voor meer info check www.ysseisteyn.com/jera70 Carnavalsmiddag Voetbal/Korfbal Zondag 8 februari is er een carnavalsmiddag van 14.11u tot 16.11u. Deze is bedoeld voor de E F Jeugd van het voetbal en de pupillen welpen van het korfbal. Jeugdprins Frank en zijn gevolg zullen ook aanwezig zijn! Tot danl u

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2