Jeugdcarnaval Vurrige wèèk zoaterdag hebbe wej op ut jeugsprinsebal afscheid genome van Jeugdprins Rik den Urste, Jeugd vorst Dave en de jeugdraod. Enne nejje Jeudraod onder leiding van Jeugdvorst Koen (Bouwman) name ut geliek over. Noa een gedeege onderzuuk van rechercheur de KOK en zien hulpje Fou Young Hay kwaam een verlossend SMS -je uut Berlijn dat Frank Spreeuwenberg als Jeugdprins Frank den Derde ower de Reuzesteynse jeugd 2a l goan regiere. Zienne leus luudt as volgt Mit dizze jeugdraod groet en klein, wurd dit enne klasse carnaval ien Piëireuzesteyn. Jeudprms Frank den Derde zal op zundag 15 februari urn 14:33 uur receptie haide ien de JERA. Op zondag 1 februari a.s. worden er door Stichting Wielercomité Ysselsteyn op circuit de Peel cyclo-cross en ATB wedstrijden georganiseerd in het kader van de Jos Feron Cup. Aanvang van de cyclo-cross wedstrijden is om 10.45 uur als er gestart wordt met de jeugdcategorieën 8, 9, 10 jarigen en 11,12 jarigen. Om 11.10 uur start de categorie 13 en 14 jarigen. Daarna om 12.00 uur beginnen de cyclo cross wedstrijden voor Amateurs, Veteranen, Junioren en Dames. Om 13.15 uur wordt er gestart met de ATB wedstrijden voor Veteranen, Junioren en Dames en om 14.30 uur zullen de Amateur-ATB-ers met hun wedstrijd deze dag afsluiten. Op de deelanemelijst staan een aantal plaatselijke en regionale favorieten. Inschrijving is nog mogelijk op de dag zelf Toegang is gratis. Uitslag danstoemooi de Peeldancers 18 januari 2004 in de Houtwerf te Ysselsteyn V PEELDAMCERS plaats -usehtev* 10e van de 13 plaatsen Naam: Sylvia Gielens Linsey Xhofleer Amber Dobbe Kimberley Xhofleer Marleen Alders Loes Poels Little Stars Dancing Stars Electric Stars categorie solo jun. Vrije klasse solo jun. Vrije klasse solo jun. Sport klasse solo jun. Sport klasse solo jeugd Sport klasse solo jeugd Sport klasse Minioren show karakter Garde jeugd Sport klasse Show jeugd Vrije klasse punten 218 pnt. 195 pnt. 266 pnt. 264 pnt. 276 pnt. 273 pnt. 239 pnt 274 pnt 252 pnt. 11 3e 5e 3e 5e 2e 2e le van de 13 plaatsen van de 9 plaatsen van de 9 plaatsen van de 13 plaatsen van de 13 plaatsen van de 3 plaatsen van de 6 plaatsen van de 1 plaats. Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Vooral onze nieuwe solo's Sylvia en Linsey. Ook de Little Stars deden het fantastisch. Amber, Kimberley, Loes en Marleen jullie waren toppie, De Dancing Stars deden het als vanouds keigoed en Electric Stars jullie zijn klaar voor promotie. Wij als bestuur zijn trots op jullie. Wij willen alle sponsors heel hartelijk bedanken voor hun financiële steun. Zonder hen zou het onmogelijk zijn het Peeldancers toernooi te organiseren. Ook bedanken wij alle medewerkers voor hun enthousiaste inzet. Het ging weer fantastisch. Wij kijken terug op een geslaagd toernooi met veel bezoekers. Bestuur Peeldancers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5