Muziekvereniging de Peelklank Ouderavond jeugdleden Bij deze willen wij u herinneren aan de bijeenkomst voor onze jeugdleden met hun ouders, welke wordt gehouden as. maandag 12 januari van 18.45-19.30 uur in het gemeenschapshuis. De betrokken personen hebben hiervoor reeds een uitnodiging ontvangen. Jaarvergadering De jaar vergadering wordt gehouden op maandag 26 januari om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Binnenkort krijgen jullie een uitnodiging. Serenade Lei Potten Reuzekluut Zoals bekend wordt op zondag 18 januari de Reuzekluut uitgereikt aan onze voorzitter Lei Potten. Leden, houd deze middag vrij. We komen dan om 15.45 uur bijeen in het gemeenschapshuis voor een serenade. C.I.P. Computercursus E-mailen en Internetten In februari zal er weer een begin gemaakt worden aan een cursus e-mailen en internetten op maandagmorgen en donderdagmiddag. De cursus houdt in 10 lessen met wel voor de mogelijkheid thuis te kunnen oefenen. Ook cursisten die nog een cursus willen overdoen kunnen zich nu aansluiten, omdat de groepen cursisten kleiner zijn dan voorheen. De kosten zijn 50,—. Upgave mogelijkheid: naam-adres-telefoon no.-leeftijd en welke voorkeurdag, op een briefje zetten en in de brievenbus van de praktijk Litsenbergweg 20a deponeren. U krijgt dan van ons een telefoontje voor de verdere informatie. Coördinatie CEP tel. 542120, Jan van Gasscl. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Wij willen alle ondernemers, die ons gesponsord hebben voor de kienavond met de mooie prijzen, bedanken. Tevens willen wij ook alle ondernemers bedanken, die ons gesponsord hebben met een geldelijke bijdrage. Dat willen wij besteden voor ons 70-jarig jubileum in november. Iedereen bedankt! P.D.V. Ysselsteyn Langs deze weg willen wij alle sponsoren bedanken voor het wel slagen van onze tentoonstelling. A.s. vrijdag 9 januari is onze jaarlijkse kampioenenhuldiging. Aanvang 20.00 uur in zaal Roelanzia. Kom s.v.p. op tijd in verband met het drukke programma. B.C.Y. Driebanden Toernooi Zoals gewoonlijk de laatste jaren organiseert BCY tussen Kerst en Nieuw een Driebanden toernooi voor de leden en zo was dat ook dit jaar het geval. De wedstrijden waren verdeeld over drie dagen waarvan de eerste twee dagen gespeeld werd in 4 poules van vijf, waarvan de eerste twee per poule zich plaatsten voor de laatste avond. Na vele spannende en aantrekkelijke wedstrijden waren na twee lange avonden de laatste acht bekend en echte verrassingen zaten daar dit jaar niet bij. De laatste avond werd begonnen met de kwartfinales en de 4 winnaars werden gekoppeld voor de halve finale namelijk Gerrit Spreeuwenberg tegen Henk v.Vegchel en Peter Koopmans tegen Harrie v.Asten. Deze halve finales waren voor de winnaars van grote klasse, want Gerrit won in 10 brt. van Henk 12 tegen 1 en Peter won in 9 brt. van Harrie 8 tegen 4. De verliezers speelden om de 3de en 4de plaats en hier was Harrie te sterk voor Henk en wel in 20 brt met 8 tegen 2. Toen kwam de finale en iedereen ging er eens recht voor zitten, want de halve finale voorspelde veel goeds, maar het kruit was een beetje verschoten alhoewel Peter met een mooi slot toch nog boven zijn gemiddelde speelde en Gerrit bleef daar deze maal onder de maat en zo won Peter verdiend het toernooi, want met een procentueel van 130% was hij verreweg de beste speler. De finale cijfers waren dus dat Peter won in 15 brt van Gerrit met 8 tegen 7 en zo waren de prijzen van dit aantrekkelijke en vooral gezellige biljardtoernooi verdeeld en kan men weer spreken van een geslaagde afsluiting van biljardjaar 2003. Bedankt namens de organisatie. centraal informatie P.D.V. niburO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4