Ysselséeyms Nieuws» Blad. Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 2 9 januari 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas 3,15-22: Zie het Lam Gods. Ik heb de Geest als een duif zien neerdalen uit de hemel, en Hij bleef op Hem rusten. Veel mensen hebben de nabijheid van God wel eens ervaren, maar er zijn ook mensen die ernaar verlangen. Tijdens een doopvoorbereiding ging het om de vraag: wat willen we onze kinderen meegeven. Hen van de aanwezigen zei: de ervaring dat God er altijd is, dat wil ik mijn kindje graag meegeven. Toen we vroegen hoe haar hoop geworteld was in het leven begon ze te vertellen over haar godservaring. Een andere vrouw vroeg vol bewondering: Hoe krijg je zoiets? Hoe krijg je de ervaring dat God je liefheeft? Je gunt het iedereen, maar het blijft een geschenk. Je kunt het niet kopen, je kunt er alleen maar naar verlangen en je er voor openstellen. Als we naar Jezus kijken dan heeft Hij, voor zover we weten, pas op zijn dertigste jaar zijn eerste godservaring gehad. Voor die lijd heeft Hij zich er volgens goed joods gebruik voor open gesteld door te leren, te bidden en te dienen. Intenties van 10 t/m 16 januari 2004: za 10 jan 19.00 u (Kinderkoor) overl. ouders van Soest-Claassen: overl. fam. Janssen-Thielen; Harry Philipsen; Anna Maria van Beers-Maessen; jrd. Martinus en Maria Janssen-Droessen en Thei Janssen; Albertus Fleurkens en Elisabeth Claessens. zo 11 jan 9.15 u (Volkszang) Voor de intenties van de parochies, di 13 jan 19.00 u Lena Smeets-van Asten (6 wkd); jrd. Petrus Mulders en Maria Tbissen. vr 16 jan 15.00 u Huwelijk Peter van Dijck en Resie Kurstjens. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Mike; zo 9.15u Bart O. en Niels; di 19.00 u Erwin en Kevin; vr 15.00 u Vera en Anke Gaan trouwen: Peter van Dijck en Resie Kurstjens Misintenties: Omdat de berichten niet altijd op dezelfde tijd klaargemaakt kunnen worden zowel voor Peel en Maas als voor de plaatselijke nieuwsbladen, doen we het vriendelijke verzoek om intenties tijdig op te geven. Liefst een week voor het verschijnen van de nieuwsbladen, dus de donderdag voor het uitkomen van het betreffende nieuwsblad waarin de betreffende intentie gepubliceerd zal worden. Dat betekent voor Ysselsteyn bij past. Jenniskens; voor Merselo bij Jan van Hoof of past. Jenniskens; voor Vredepcel bij Truus Huijs-van Enckevort. Dit voorkomt "missers" of fouten en daarom wordt ieders medewerking zeer gewaardeerd.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1