GEMENGD KOOR "VIVACE" Langs deze weg wenst 'Vivace' aan alle inwoners een Zalig Kerstfeest en de beste wensen voor 2004! Tevens willen wij iedereen bedanken voor de steun en medewerking in 2003. Jos Wilmer, heeft te kennen gegeven dat hij in 2004 weer met 'Vivace' aan de slag wil. Wij zijn hen daar uiteraard heel dankbaar voor! Voor de leden: Nieuwjaarsdag 1 januari en zondag 4 januari zingen we met Jan Peters de Ned. Hoogmis Donderdag 8 januari beginnen we weer met de repetities. SPORTMAN VAN HET JAAR 2003 Sportgala Venrav Op het Venrayse Sportgala, dat zaterdag 20 december j.l. gehouden werd, is ons lid Mathijs van Asten uitgeroepen tot sportman van het jaar 2003! Het behalen van de titel op de Wereldkampioenschappen voor ó-jarigen springpaarden in het Belgische Lanaken, maakte dat Mathijs voor deze sportprijs genomineerd was. De jury van het sportgala beloonde deze prestatie door, uit de drie genomineerden, uiteindelijk Mathijs aan te wijzen als Venrayse Sportman van het jaar 2003. Sportgala Eindhoven Door het winnen van de Nederlandse springtitel bij de senioren en zijn deelname aan de Europese kampioenschappen was Leopold van Asten, naast Pieter van de Hoogenband(zwemmen) en Maarten Lafeber(golf) genomineerd voor de titel: Eindhovens Sportman van het jaar. Ondanks deze prachtige prestaties was het echter niet Leopold, maar Lafeber die met de sportprijs huiswaarts keerde. Mathijs en Leopold namens het bestuur en de leden van Paardensportvereniging Ysselsteyn van harte gefeliciteerd! H.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag 3C wedstrijd 25m-competitie ieugd Asp. tot 10 jr. Inge Tonnacr 155p. 1° pi. Asp. 11-12 jr. Carrie Wegh Nick v.d. Ven Frank Tonnaer Jun. 13-15 jr. Jenny Bouwmans 171p. Eric Tonnaer 18.9p. le pl. Bas Tonnaer 216p. Compound Maandag a.s. is op onze banen het diplomaschieten voor de jeugd van onze regio. Zaterdag a.s. nemen we om 18.00 uur deel aan het kersttoernooi bij Diana te Venray. Papierinzameling Zoals al gemeld in Y.N.B. zijn we deze week gestart met de verharding van de toegangsweg naar ons clubgebouw en de papiercontainer. Deze is vooralsnog op dezelfde plaats blijven staan. We vragen uw begrip voor eventuele overlast die hierdoor tijdelijk kan ontstaan. Bestuur en leden van Ons Genoegen wensen iedereen fijne kerstdagen, een knallende jaarwisseling en een goed en gezond 2004 toe! ZONNEBLOEM "DE PEELBLOEM" "De Peelbloem"wenst aan alle inwoners een Zalig Kerstfeest en de beste wensen voor 2004! Tevens willen wij iedereen bedanken voor de steun in het afgelopen jaar. De Zonnebloemvrijwilligers brengen regelmatig, als men dat op prijs stelt, een bezoekje bij mensen die eenzaam zijn, ouderen, langdurig zieken enz. Mocht u iemand weten die tot deze doelgroep behoort laat jet dan even weten aan de secr. Mia Michels tel. 541563. Tevens organiseert zij jaarlijks nog enkele ontspannende activiteiten. Regionaal en landelijk organiseert "de Zonnebloem" bootreizen, dagtochten, aangepaste vakanties enz. 217p. 1 pl. HBS I' mrt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4