Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: Nieuwjaarsreceptie Kerkbestuur en Dorpsraad wensen alle dorpsgenoten een prettige jaarwisseling en een voorspoedig en sezond2004 Om alle inwoners van Ysselsteyn in de gelegenheid te stellen persoonlijke Nieuwjaarswensen uit te wisselen, wordt op Nieuwjaarsdag door Kerkbestuur en Dorpsraad wederom een receptie georganiseerd in het Gemeenschapshuis. Aanvang receptie: 12.00 uur. Hierbij is iedereen lid of geen lid van een vereniging) van harte welkom. Om 1 uur schenken we aandacht aan de behaalde resultaten op het Sportgala; o a. de genomineerden en speciaal de verkiezing tot sportman van het jaar 2003 v/d Gem Venray: Mathijs v Asten. JeugdtalentMike Theunissen ontving een trui met oorkonde. Allen van harte gefeliciteerd! Dorpsraad Ysselsteyn Kerkbestuur H.Oda WEEKENDDIENSTEN HUTSARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. KBO AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 51 Ysselsteyn 1-Seventim 2 2-7 Ysselsteyn 2-Oirlo 4 1 -8 Ysselsteyn 3-Kemphaan 4 7-2 Spreuk van de Week "De woorden "ïk heb je nodig" zijn niet aan tijd en mode onderhevig". Sevenum 6-Ysselsteyn 4 Castenray 3-Ysselsteyn 5 0-9 2-7 Muziekvereniging de Peelklank Opluisteren II.Mis Eerste Kerstdag Op Eerste Kerstdag wordt de H.Mis van 9.15 uur muzikaal opgeluisterd door de fanfare. %-\ Leden graag om 8.45 uur aanwezig (zonder uniform). Wij kunnen terug zien op een geslaagd kerstconcert en sluiten het jaar muzikaal af met het opluisteren van de H.Mis op Eerste Kerstdag. Verder wensen wij u allen fijne feestdagen en danken u voor uw steun, op welke manier dan ook, in het afgelopen jaar! Zij-actief afd. Ysselsteyn Wij wensen iedereen fijne kerstdagen en voor het nieuwe jaar veel geluk en gezondheid! Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Luizencontrole Na de kerstvakantie vindt de gebruikelijke luizencontrole plaats. Wilt u uw kinderen geen moeilijke creaties in de haren doen en geen gel e.d. gebruiken. Dit bemoeilijkt namelijk het controleren. «ACTIEF O» Mlimstx /Kowum v<

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2